Xiaomi Mi Window and Door Sensor
Xiaomi Mi Window and Door Sensor

Xiaomi Mi Window and Door Sensor

Buďte v obrazuTento chytrý senzor od Xiaomi snadno přichytíte na Vaše okna či dveře, v místnosti i venku. Senzory nefungují samostatně, k fungování potřebují dosáhnout na Wifi a komunikovat s centrálním Smart HUB. Pokud chcete mít přehled o aktivitě ve Vaší domácnosti, nastavte si v aplikaci Mi Home funkci alarmu, instalujte na dveře senzor pohybu a při zaznamenání nějaké abnormality dostanete na telefon upozornění.Ať je Vaše domácnost…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Xiaomi Mi Window and Door Sensor
Výrobce: Xiaomi
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Buďte v obrazu

Tento chytrý senzor od Xiaomi snadno přichytíte na Vaše okna či dveře, v místnosti i venku. Senzory nefungují samostatně, k fungování potřebují dosáhnout na Wifi a komunikovat s centrálním Smart HUB. Pokud chcete mít přehled o aktivitě ve Vaší domácnosti, nastavte si v aplikaci Mi Home funkci alarmu, instalujte na dveře senzor pohybu a při zaznamenání nějaké abnormality dostanete na telefon upozornění.

Ať je Vaše domácnost chytrá

Vaše senzory si můžete nastavit dle libosti díky aplikaci Mi Home. Mezi nastavitelné funkce patří kdy mají být senzory vypnuté či zapnuté či je díky aplikaci můžete napojit na jiná zařízení. Nezakopávejte tak o věci při cestě k vypínači, nechte světla rozsvítit pouhým otevřením dveří. Velkým plusem je i instalace zařízení, stačí jen odtrhnout fólii a nalepit senzor kde jej potřebujete, beze strachu, že lepidlo zničí váš lak či nábytek.

Palec nahoru za ekologii domácnosti

Stává se vám někdy, že otevřete okno a zapomenete vypnout čističku vzduchu? Se senzorem na okno se můžete této nepříjemnosti vyhnout, nastavte si, aby při otevření okna Vaše čistička přešla do módu stand-by či se úplně vypla.

Technické specifikace
  • Materiál: polyester
  • Hmotnost: 0.55kg
  • Objem: ~18L
  • Rozměry:280x150x430 mm
Senzor Xiaomi Mi Windows and Door Sensor je nenápadný hlídač s minimalistickým designem. Přilepený na dveře nebo okna hlídá nepřetržitě 24 hodin denně. Tomuto bdělému strážci neunikne žádný pohyb. Můžete ho přilepit nejen na dveře nebo okna, můžete ho instalovat kamkoli ve vašem interiéru, senzor však musí být umístěný v dosahu Wi-Fi.   Současně je nutné, aby vzdálenost mezi oběma částmi senzoru nebyla větší než 10 mm. Senzor potřebuje nejen dosáhnout na Wi-Fi, potřebuje také komunikovat s centrálním Smart Hub. Bez této řídící jednotky, mozku chytré domácnosti, senzor nefunguje. Jako řídící jednotku lze použít jakýkoli kompatibilní Xiaomi Gateway, ideálně ten, který je součástí Xiaomi Mi Smart Sensor Set. Senzor můžete spárovat s dalšími členy chytré domácnosti. Spojíte-li ho například s chytrým osvětlením, když vejdete v noci do místnosti, rozsvítí se světlo. Xiaomi Mi Windows and Door Sensor lze nastavit a ovládat pomocí aplikace Mi Home. V aplikaci máte k dispozici funkci alarmu. Při zaznamenání podezřelého pohybu dostanete od senzoru textovou zprávu.   Senzor na dveře a okna bezdrátový, montáž na dveře nebo okno, pro funkčnost nutná centrální jednotka, podporované OS: Android a iOS, aplikace v angličtině . Zařízení Xiaomi Mi Window and Door Sensor se hodí do jakékoliv domácnosti a pošle upozornění při otevření okna či dveří přímo do vašeho telefonu. Minimalistické elegantní zpracování je vhodné do jakéhokoliv prostředí. Instalace senzoru Xiaomi je snadná a vše ovládáte pomocí aplikace Mi Home. V aplikaci například nastavíte časové plány aktivace senzoru. Je nutné, aby obě části senzoru nebyly od sebe dál než 10 mm.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.