MENU

Srovnání cen » Domácí spotřebiče » Chladničky » Příslušenství k ledničkám » Srovnání cen WPRO Vodní filtr do ledničky

Příslušenství k ledničkám

WPRO Vodní filtr do ledničky

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8015250479683

Vodní filtr do ledničky WPRO Dopřejte si krystalicky čistou vodu bez nečistot. Pokud nejste s kvalitou vody z kohoutku spokojeni, například je příliš tvrdá, vodní filtr do ledničky vám chuť vody zkvalitní a odstraní její zápach. Univerzální vodní filtr značky WPRO 484000008553 žádným způsobem nezmění originální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78947

Filtrovat: i

Doporučujeme WPRO Vodní filtr do ledničky

Specifikace WPRO Vodní filtr do ledničky

Kategorie Příslušenství k ledničkám
Výrobce WPRO
Nejnižší cena 299 Kč

Vodní filtr do ledničky WPRO Dopřejte si krystalicky čistou vodu bez nečistot. Pokud nejste s kvalitou vody z kohoutku spokojeni, například je příliš tvrdá, vodní filtr do ledničky vám chuť vody zkvalitní a odstraní její zápach. Univerzální vodní filtr značky WPRO 484000008553 žádným způsobem nezmění originální kvalitu vody, ale zmenší podíl chlóru ve vodě a odstraní zápach, sediment, rez a jiné nečistoty. univerzální vodní filtr do ledničky pro vodu s lepší chutí a bez zápachuzmenší podíl chlóru a odstraní » ... a dál?

Produkt WPRO Vodní filtr do ledničky

WPRO Vodní filtr do ledničky - parametry

Název produktu: WPRO Vodní filtr do ledničky
Výrobce: WPRO
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 666 Kč
Ušetríte až: 367 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vodní filtr do ledničky WPRO Dopřejte si krystalicky čistou vodu bez nečistot. Pokud nejste s kvalitou vody z kohoutku spokojeni, například je příliš tvrdá, vodní filtr do ledničky vám chuť vody zkvalitní a odstraní její zápach. Univerzální vodní filtr značky WPRO 484000008553 žádným způsobem nezmění originální kvalitu vody, ale zmenší podíl chlóru ve vodě a odstraní zápach, sediment, rez a jiné nečistoty. univerzální vodní filtr do ledničky pro vodu s lepší chutí a bez zápachuzmenší podíl chlóru a odstraní zápach, sediment, rez a nečistotynezmění originální kvalitu vodymax. kapacita 5500 litrů, po 6 měsících nepřetržitého používání nutná výměnasoučástí balení jsou montážní držáky Univerzální vodní filtr WPRO je kompatibilní s těmito výrobci ledniček: ADMIRAL AEG AMANA ARTHUR MARTIN BALAY BAUMATIC BEKO BOREAL BOSCH CAPLE CDA DAEWOO DIETRICH ELECTROLUX/ARTHUR MARTIN FAGOT FALCON FRIGISTAR GE GORENJE HAIER HOOVER HOTPOINT ARISTON KENMORE KUEPPERSBUSCH LG NEFF PELGRIM RANGEMASTER RCA SAMSUNG SIEMENS SMEG STEEL TEKA Anti-bakteriální filtr do ledničky WPRO Ingredience, zeleninu, ovoce i jídlo je nutné uchovávat v čisté ledničce, aby nedošlo k jejich kontaminaci. Univerzální anti-bakteriální filtr WPRO 484000008928 odfiltruje až 70% procent nežádoucích bakterií a zápachu. Takového účinku je dosaženo díky přirozenému proudění vzduchu skrz filtr. Anti-bakteriální filtr WPRO je vhodný pro všechny typy chladniček a ocení ji především milovníci sýra, salámu, česneku a jiného silně zapáchajícího jídla. univerzální anti-bakteriální filtr do ledniček WPRO udrží chladničku čistouodfiltruje až 70% procent nežádoucích bakterií a zápachuvhodný pro všechny typy ledniček Odfiltruje až 70% procent nežádoucích bakterií a zápachu Filtr externí, vodní, pro americké chladničky, životnost 6 měsíců. Univerzální externí vodní filtr pro americké chladničky značky Whirlpool zlepšuje chuť vody a ledu, redukuje chlór, zápach, usazeniny a ostatní nečistoty. Filtr nemění kvalitu vody a jeho kapacita je 5500 litrů vody, což je životnost asi 6 měsíců. Vodní filtr je kompatibilní se značkami Samsung, LG, Bosch a Beko. Klíčové vlastnosti filtru Whirlpool USC 100-1Univerzální externí vodní filtrJe určen pro americké chladničkyZlepšuje chuť vody a leduFiltr Whirlpool redukuje chlór, zápach a usazeninyŽivotnost filtru je 6 měsícůFiltr Whirlpool je kompatibilní i s dalšími chladničkami Univerzální vodní filtr pro všechny lednice, které mají filtr umístěny na 1/4" hadičce. Vhodné pro všechny americké chladničky s filtrem, umístěným na přívodní hadičce, za chladničkou.


Přidat recenzi pro WPRO Vodní filtr do ledničky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.