Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Filmové postavičky » Srovnání cen Woody Puzzle na desce Mořský koník (8591864903221)

Filmové postavičky

Woody Puzzle na desce Mořský koník (8591864903221)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přilož kam co patří malé (3x6) "Mořský koník Harry"Rozměr: 30x16x1 cm Věk: 3+Princip hry spočívá v tom, že dítě přiřazuje k hromadnému obrázku pět dalších k němu logicky následujících obrázků. Vynikající pomůcka na rozvoj logického myšlení dítěte. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.66619
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Woody Puzzle na desce Mořský koník (8591864903221) koupíte i tady

Specifikace Woody Puzzle na desce Mořský koník (8591864903221)

Kategorie Filmové postavičky
Výrobce Woody
Nejnižší cena 138 Kč

Hra má 3 řádky a 6 sloupců. Na začátek řádku do prvního sloupečku patří vždy jeden hromadný obrázek. Dítě má za úkol rozpoznávat a uvědomovat si předměty, které vidí denně kolem sebe a doplňovat do řádku ty, které tam podle obsahu náleží. Celkem 18 dílů ... a dál?

Produkt Woody Puzzle na desce Mořský koník (8591864903221)

Woody Puzzle na desce Mořský koník (8591864903221) - parametry

Název produktu: Woody Puzzle na desce Mořský koník (8591864903221)
Výrobce: Woody
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přilož kam co patří malé (3x6) "Mořský koník Harry"Rozměr: 30x16x1 cm Věk: 3+Princip hry spočívá v tom, že dítě přiřazuje k hromadnému obrázku pět dalších k němu logicky následujících obrázků. Vynikající pomůcka na rozvoj logického myšlení dítěte. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží. WOODY 90322 Přilož kam co patří malé (3x6) "Mořský koník Harry"Princip hry spočívá v tom, že dítě přiřazuje k hromadnému obrázku pět dalších k němu logicky následujících obrázků. Vynikající pomůcka na rozvoj logického myšlení dítěte.Hra procvičuje jejich bystrost a schopnost soustředit se. Na začátek řádku patří vždy jeden hromadný obrázek. Dítě má za úkol přiřazovat do řádku jednotlivé samostatné obrázky, které tam dle obsahu náleží.Dřevěné obrázky jsou kvalitně zpracované a mají pěkné barevné provedení. Rozměry dětské skládanky: 30 x 16 x 1 cmHračka je vhodná pro děti od 3 let.Cena je uvedena za 1 kus hračky.-as- HRA WOODY MOŘSKÝ KONÍK HARRY  je určená pro děti

starší než 3 roky a procvičuje jejich bystrost a schopnost

soustředit se.

Hra má 3 řádky a 6 sloupců.Na začátek řádku do

prvního sloupečku

patří vždy jeden hromadný obrázek. Dítě má za úkol rozpoznávat a

uvědomovat si předměty, které vidí denně kolem sebe a doplňovat do

řádku ty, které tam podle obsahu náleží. Celkem 18 dílů. Výrobek je nositelem značky "Bezpečné hračky" znamenající kvalitní

  • zpracování a bezpečnost daného produktu. Rozměr: 31 x 16 cm WOODY-Přilož kam co patří malé (3x6) "Mořský koník Harry" je jednoduchá dřevěná hra, která se skládá celkem z 18 částí. Podstatou je přiřadit k hlavnímu obrázku všechny symboly, které k němu patří.Hra rozvíjí dětskou představivost a fantasii! Vyrobena je z kvalitního dřeva, stejně jako všechny hračky z kategorie Dřevěné hračky, obrázky jsou malovány sytými, nezávadnými barvami! Mořský koník Harry Ti přináší skvělou zábavy! Pomáhejte dětem s rozvojem fantasie s Kreativními hračkami! Věk: 3+ Přiřaď k obrázku celku jednotlivé motivy! Dřevěná hračka pro děti předškolního věku s obrázky zvířátek. Úkolem je ke každému obrázkovému celku přiřadit kartičky se správnými obrázky. Didaktická hračka podporující a rozvíjející:
  • vnímání souvislostí
  • motorické dovednosti
  • logické myšlení
  • slovní zásobu
  • pozornost a pozorovací schopnosti Rozměr dřevěné kartičky: 4,5 x 4,5 cm Vhodné pro děti od 3 let. Dřevěná zábavná hra "přilož, co kam patří". V této hře se dítě učí řadit související obrázky k sobě. Nejdříve položí na plochu hrací kámen

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.