MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Woodcraft Loď křižník P047

Hračky

Woodcraft Loď křižník P047

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 6912802050180

  Dřevěné hračky - dřevěné 3D puzzle - dřevěná skládačka Woodcraft construction kitTyto dřevěné hračky jsou mezi dětmi, ale i dospělými velmi oblíbené. Nejsou určené jen k vystavení na polici, ale protože jsou jejich díly chytře spojeny, můžou být použity jako rovnocenné dřevěné hračky pro každodenní hraní.Dřevěné 3D ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.16038
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Woodcraft Loď křižník P047

Specifikace Woodcraft Loď křižník P047

Kategorie Hračky
Výrobce Woodcraft
Nejnižší cena 151 Kč

Poskládejte se dřevěný 3D model těžkého sovětského tanku KV-2. Přírodní dřevěné 3D prostorové puzzle - stavebnice vyrobená z 3mm silné překližky. 3D skládačky jsou vhodné pro rozvoj motoriky, fantazie a představivosti. Jsou velmi oblíbené nejen u dětí, ale i u rodičů. Postup skládání dřevěného 3D puzzle: Každé balení obsahuje podrobný nákres a očíslování jednotlivých částí tak, jak jsou vyraženy na překližce. Čísla jsou pouze na návodu, nikoliv na dílcích. Dílky jednoduše v průběhu skládání opatrně » ... a dál?

Produkt Woodcraft Loď křižník P047

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouWoodcraft Loď křižník P047 - parametry

Název produktu: Woodcraft Loď křižník P047
Výrobce: Woodcraft
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

  Dřevěné hračky - dřevěné 3D puzzle - dřevěná skládačka Woodcraft construction kitTyto dřevěné hračky jsou mezi dětmi, ale i dospělými velmi oblíbené. Nejsou určené jen k vystavení na polici, ale protože jsou jejich díly chytře spojeny, můžou být použity jako rovnocenné dřevěné hračky pro každodenní hraní.Dřevěné 3D puzzle – dřevěné skládačky jsou vyrobeny z 3 mm nebo 5 mm silné kvalitní překližky jsou dodávány v nesloženém tvaru, balené ve fólii. Jednotlivé díly z dřevěné překližky jednoduše vymáčknete a dle přiloženého návodu skládáte krásné plnohodnotné dřevěné hračky. Dětem se tak rozvíjí jejich myšlení, jemná motorika a představivost. Dřevěné 3D Puzzle nemusíte lepit lepidlem, pak je lze kdykoliv rozložit a znovu složit. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě.Nebarevné dřevěné 3D puzzle si mohou děti také sami vybarvit podle své fantazie. Barevné dřevěné 3D puzzle jsou opatřeny kvalitním potiskem.Tyto dřevěné hračky - dřevěné 3D puzzle jsou určeny dětem od 3 let a splňují všechny normy EU.Postup skládání dřevěné 3D Puzzle 1.Najděte páry čísel na nákresech. 2.Jednotlivé části vytlačujte v průběhu skládání.   V případě nutnosti hrany  vyhlaďte brusným  papírem. 3.Složte části označené stejným číslem.   Pro správné umístění použijte ilustraci na obalu. 4.K trvalejšímu pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo není součástí výrobku .   dřevěné 3D puzzle můžete vybarvit barva není součástí výrobku . Upozornění   Dřevěná hračka dřevěné 3D puzzle není vhodná pro děti do 3 let, protože obsahuje malé součásti –    hrozí nebezpečí udušení. Balicí materiál není hračka.     Videa a další informace naleznete v našich článcích. Wikipedie a Větrný mlýn Ilustrační fotoVětrný mlýn je zařízení, jehož hlavní součástí je větrná turbína, která dokáže přeměňovat větrnou energii na kinetickou energii. V mnoha zemích světa se používal k mletí mouky a pumpování vody. V Česku jsou větrné mlýny obvyklejší na Moravě v Čechách byly hojnější mlýny vodní, které byly energeticky výhodnější a umožňovaly semlít až pětinásobek obilí za stejnou dobu . V současnosti jsou větrné mlýny typické pro Nizozemsko, kde jsou uchovávány spíše z tradičních důvodů.První zmínka o větrných mlýnech spadá do 1. století n. l. Hérón z Alexandrie v té době pravděpodobně zaznamenal historicky první užité větrného mlýnu. Vertikální větrné mlýny se poprvé používaly ve východní Persii. Dnes běžně používané horizontální větrné mlýny byly vynalezeny v severovýchodní Evropě kolem roku 1180.V Česku se vyskytují dva základní typy větrných mlýnů mlýn sloupový a mlýn holandský. Mimo to je u nás ještě množství mlýnků a větrných motorů různých konstrukcí. Mlýn sloupový nebo také německý je dřevěný mlýn, který se celý natáčí proti směru větru podle svislé osy, tvořené pevným dřevěným sloupem. Mlýn holandský je pevná, u nás většinou zděná stavba na kruhovém půdoryse, kde se natáčí s vrtulí pouze střecha. Zdroj wikipedie ]]> Dřevěné 3D puzzle – skládačka mini nábytku do domečku pro panenky reálně imituje


Přidat recenzi pro Woodcraft Loď křižník P047

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.