Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011 - -.  Publikace, jejímž cílem je poskytnout přehled nejdůležitějších pojmů, sazeb, čísel, postupů a údajů z daňových zákonů a ze zákonů s nimi souvisejících. Tabulky a další přehledy jsou určeny všem, kdo potřebují snadný a rychlý přístup k důležitým údajům, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78697
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 257 Kč

7. vydání oblíbené příručky!. Cílem publikace je poskytnutí nejdůležitějších pojmů, čísel, postupů, údajů a sazeb z daňových zákonů a ze zákonů, které s daňovými zákony souvisí. Publikace Vám nabízí např.: sazby a postupy výpočtů potřebné ke správnému stanovení výše daňové povinnosti ze všech daňových oblastí jednotlivé termíny, které je nezbytné dodržet přehled dávek nemocenského pojištění a státní sociální podpory adresy úřadů v evropských zemích příslušných k vracení vstupní DPH přehled » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011

Wolters Kluwer Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011 - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 257 Kč
Maximální cena: 257 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011 - -.  Publikace, jejímž cílem je poskytnout přehled nejdůležitějších pojmů, sazeb, čísel, postupů a údajů z daňových zákonů a ze zákonů s nimi souvisejících. Tabulky a další přehledy jsou určeny všem, kdo potřebují snadný a rychlý přístup k důležitým údajům, především účetním, auditorům, podnikatelům a vedoucím pracovníkům podnikatelských subjektů. V publikaci naleznete např.:- sazby a postupy výpočtů potřebné ke správnému stanovení výše daňové povinnosti ze všech daňových oblastí - termíny, které je třeba dodržet- daňové odpisy- sazby cestovních náhrad- vyměřovací základy pro pojistné na zdravotní pojištění a sociální zabezpečení- přehled dávek nemocenského pojištění a státní sociální podpory- adresy úřadů v evropských zemích příslušných k vracení vstupní DPH- přehled judikatury Evropského soudního dvora z daňové oblasti- sazby daní v Evropské unii a dalších vybraných států Publikace: Tabulky a informace pro daně a podnikání 2011 - -. Wolters KluwerKniha, čeština, 420 stran7. vydání oblíbené příručky!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.