Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vad

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vad

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vady - Karel Svoboda Tento přehled judikatury - žaloba, její náležitosti a vady obsahuje soubor rozhodnutí vztahujících se k žalobě - základnímu procesnímu úkonu, který zahajuje sporné řízení a vymezuje jeho předmět. Autorem je Karel Svoboda. Přehled je rozdělen do šesti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vad

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 248 Kč

Publikace: Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vady - Svoboda Karel. Publikace: Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vady - Svoboda Karel. ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vad

Wolters Kluwer Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vad - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vad
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 305 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehled judikatury. Žaloba, její náležitosti a vady - Karel Svoboda Tento přehled judikatury - žaloba, její náležitosti a vady obsahuje soubor rozhodnutí vztahujících se k žalobě - základnímu procesnímu úkonu, který zahajuje sporné řízení a vymezuje jeho předmět. Autorem je Karel Svoboda. Přehled je rozdělen do šesti kapitol, první pojednává o obecných náležitostech tohoto institutu a následcích podání vadného návrhu, dále je věnována pozornost nejpodstatnějším částem žaloby, kterými jsou označení účastníků (fyzických a právnických osob i státu), skutková vylíčení a žalobní petit, další kapitola obsahuje judikaturu zaměřenou na součinnost soudu směřující k odstranění vad žaloby, na závěr jsou zmíněna nejpodstatnější rozhodnutí týkající se dodatečné dispozice se žalobou. Některé judikáty autor opatřil poznámkami týkajícími se teoretických základů, které souvisejí s řešenou problematikou. Přehled je doplněn vybranými ustanoveními některých právních předpisů a vybaven věcným a paragrafovým rejstříkem. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.