Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů

Knihy naučná literatura

Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů nemoc - Šubrt Bořivoj. Třetí vydání úspěšné publikace reaguje na změny v souvislosti s úspornými opatřeními v působnosti Ministerstva práce a sociálních věcí, provedené zákonem č. 347/2010 Sb. Změna pro období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 dočasně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Publikace: Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů nemoc - Šubrt Bořivoj. Třetí vydání úspěšné publikace reaguje na změny v souvislosti s úspornými opatřeními v působnosti Ministerstva práce a sociálních věcí, provedené zákonem č. 347/2010 Sb. Změna pro období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 dočasně prodlužuje poskytování náhrady mzdy při dočasné pracovní neschopnosti a karanténě ze 14 na 21 kalendářních dnů. Tato publikace podává komplexní výklad poskytování náhrady mzdy, platu, respektive i » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů

Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 208 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů nemoc - Šubrt Bořivoj. Třetí vydání úspěšné publikace reaguje na změny v souvislosti s úspornými opatřeními v působnosti Ministerstva práce a sociálních věcí, provedené zákonem č. 347/2010 Sb. Změna pro období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 dočasně prodlužuje poskytování náhrady mzdy při dočasné pracovní neschopnosti a karanténě ze 14 na 21 kalendářních dnů. Tato publikace podává komplexní výklad poskytování náhrady mzdy, platu, respektive i odměny z dohody o pracovní činnosti zaměstnancům zaměstnavatelem. Výklad dává do souvislostí s dalšími ustanoveními zákoníku práce i zákona o nemocenském pojištění, respektive dalších právních předpisů. Mimo jiné se věnuje též problematice pracovní doby a zjišťování průměrného výdělku, což s věcí velmi souvisí, a to i s ohledem na zvláštní daňový režim této náhrady mzdy. Autor se nevyhýbá ani problémovým otázkám, například srážek z dávek nemocenského pojištění. Text je obohacen mnoha praktickými příklady a je rozšířen na základě zkušeností a častých dotazů. Kniha má zejména praktický, ale i teoretický význam. Publikace: Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů nemoc - Šubrt Bořivoj. Autor knihy Bořivoj Šubrt, Vydavatelstvo Wolters Kluwer Bořivoj ŠubrtWolters KluwerKniha, čeština, 136 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.