Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer Internetkriminalität - Jiří Herczeg,Tomáš Gřivna

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer Internetkriminalität - Jiří Herczeg,Tomáš Gřivna

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Internetkriminalität und die neuen Herausforderungen der Informationsfesellschaft - Gřivna;Herczeg. Předmětná publikace je věnována problematice internetové kriminality v podmínkách moderní informační společnosti. Rozvoj, rozšíření a způsob využití moderních informačních technologií se staly v uplynulých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85897

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer Internetkriminalität - Jiří Herczeg,Tomáš Gřivna

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 316 Kč

Předmětná publikace je věnována problematice internetové kriminality v podmínkách moderní informační společnosti. Rozvoj, rozšíření a způsob využití moderních informačních technologií se staly v uplynulých letech východiskem systémových, procesních i strukturálních změn na všech úrovních společnosti. Snad žádný druh kriminality není ovšem tak nespoutatelný státními hranicemi jako právě kriminalita internetová. S expanzí nových informačních médií se objevuje řada nových právních a etických otázek, které s jejich » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer Internetkriminalität - Jiří Herczeg,Tomáš Gřivna

Wolters Kluwer Internetkriminalität - Jiří Herczeg,Tomáš Gřivna - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer Internetkriminalität - Jiří Herczeg,Tomáš Gřivna
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 316 Kč
Maximální cena: 371 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Internetkriminalität und die neuen Herausforderungen der Informationsfesellschaft - Gřivna;Herczeg. Předmětná publikace je věnována problematice internetové kriminality v podmínkách moderní informační společnosti. Rozvoj, rozšíření a způsob využití moderních informačních technologií se staly v uplynulých letech východiskem systémových, procesních i strukturálních změn na všech úrovních společnosti. Snad žádný druh kriminality není ovšem tak nespoutatelný státními hranicemi jako právě kriminalita internetová. S expanzí nových informačních médií se objevuje řada nových právních a etických otázek, které s jejich rozvojem souvisejí. Kniha zahrnuje příspěvky autorů z České republiky, Itálie a Německa, kteří zde analyzují aktuální kybernetivké hrozby, jako zejména ochrana děl šířených na internetu a autorských práv k nim, ochrana osobních dat, šíření dětské pornografie a projevy internetové nesnášenlivosti. Publikace: Internetkriminalität und die neuen Herausforderungen der Informationsfesellschaft - Gřivna;Herczeg.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.