Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš

Knihy

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš. Vytváření bezpečných pracovních podmínek pro své zaměstnance je povinností každého zaměstnavatele. Ten je mimo jiné ze zákona povinen vyhledávat a vyhodnocovat rizika, která by mohla jeho zaměstnance ohrozit. Nakladatelství ASPI, a. s. (nyni Wolters Kluwer ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 110 Kč

Publikace: Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš. Vytváření bezpečných pracovních podmínek pro své zaměstnance je povinností každého zaměstnavatele. Ten je mimo jiné ze zákona povinen vyhledávat a vyhodnocovat rizika, která by mohla jeho zaměstnance ohrozit. Nakladatelství ASPI, a. s. (nyni Wolters Kluwer ČR), proto vydává publikaci, která tuto poměrně složitou a náročnou problematiku nejen objasňuje, ale i na praktických příkladech ukazuje konkrétní postup v praxi, popis metod BOMECH a JBM včetně » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš. Vytváření bezpečných pracovních podmínek pro své zaměstnance je povinností každého zaměstnavatele. Ten je mimo jiné ze zákona povinen vyhledávat a vyhodnocovat rizika, která by mohla jeho zaměstnance ohrozit. Nakladatelství ASPI, a. s. (nyni Wolters Kluwer ČR), proto vydává publikaci, která tuto poměrně složitou a náročnou problematiku nejen objasňuje, ale i na praktických příkladech ukazuje konkrétní postup v praxi, popis metod BOMECH a JBM včetně doprovodné dokumentace. Publikace renomovaného a zkušeného odborníka Tomáše Neugebauera „Vyhledávání a vyhodnocování rizik v praxi“ vychází v edici Bezpečnost práce v praxi, stejně jako Poskytování osobních ochranných pracovních prostředků a ochranných nápojů od téhož autora. Publikace: Vyhledání a vyhodnocení rizik - Neugebauer Tomáš.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.