Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová ...

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová Jiřina. Hlavním záměrem publikace je charakterizovat činnost pojišťovnictví z hlediska jeho specifik, organizace a účetnictví, vysvětlit základní prvky rozvahy komerčních pojišťoven, poukázat na vykazování základních kategorií zobrazovaných v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 424 Kč

Publikace: Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová Jiřina. Hlavním záměrem publikace je charakterizovat činnost pojišťovnictví z hlediska jeho specifik, organizace a účetnictví, vysvětlit základní prvky rozvahy komerčních pojišťoven, poukázat na vykazování základních kategorií zobrazovaných v jejich účetnictví včetně ekonomických důsledků, zhodnotit vývoj legislativních změn v průběhu posledních let u vybraných kategorií v této oblasti a posoudit oceňování reálnou hodnotou u finančního umístění » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová ...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová ... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 424 Kč
Maximální cena: 424 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová Jiřina. Hlavním záměrem publikace je charakterizovat činnost pojišťovnictví z hlediska jeho specifik, organizace a účetnictví, vysvětlit základní prvky rozvahy komerčních pojišťoven, poukázat na vykazování základních kategorií zobrazovaných v jejich účetnictví včetně ekonomických důsledků, zhodnotit vývoj legislativních změn v průběhu posledních let u vybraných kategorií v této oblasti a posoudit oceňování reálnou hodnotou u finančního umístění a pojistně technických rezerv.Potřebné informace zde naleznou nejen pracovníci finančních institucí - pojišťoven, ale i pracovníci auditorských a právních společností, studenti středních a vysokých škol, stejně tak ti, kteří se o problematiku komerčních pojišťoven zajímají. Publikace: Účetnictví komerčních pojišťoven - Specifika v ČR - Bokšová Jiřina.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.