Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Ví...

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Ví...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Vítězslav. Sborník z konference Přístup ke spravedlnosti při ochraně lidských práv a veřejných zájmů konané ve dnech 29. a 30. dubna 2004 v Brně. Právníci ze všech právních profesí se na ní společně zabývali dvěma oblastmi, v nichž lze v České ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Ví...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 264 Kč

Publikace: Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Vítězslav. Sborník z konference Přístup ke spravedlnosti při ochraně lidských práv a veřejných zájmů konané ve dnech 29. a 30. dubna 2004 v Brně. Právníci ze všech právních profesí se na ní společně zabývali dvěma oblastmi, v nichž lze v České republice vysledovat závažné mezery v možnosti dobrat se právními prostředky nápravy v situacích, kdy došlo k porušení lidských práv nebo veřejných zájmů. Sborník obsahuje příspěvky z konference zaměřené na » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Ví...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Ví... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Ví...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 264 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Vítězslav. Sborník z konference Přístup ke spravedlnosti při ochraně lidských práv a veřejných zájmů konané ve dnech 29. a 30. dubna 2004 v Brně. Právníci ze všech právních profesí se na ní společně zabývali dvěma oblastmi, v nichž lze v České republice vysledovat závažné mezery v možnosti dobrat se právními prostředky nápravy v situacích, kdy došlo k porušení lidských práv nebo veřejných zájmů. Sborník obsahuje příspěvky z konference zaměřené na téma přístupu k soudům při ochraně životního prostředí, výčet sborníku uzavírá text tzv. Aarhuské úmluvy a návrh Směrnice o přístupu k právní ochraně ve věcech životního prostředí, předložený Evropskou komisí v listopadu 2003. Publikace: Přístup k soudům při ochraně životního prostředí - Dohnal Vítězslav.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.