Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana

Knihy

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled zahrnuje judikaturu týkající se daní z příjmů fyzických i právnických osob; věnuje se příjmům fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků, některým specifickým případům osvobození od daně z příjmů (prodej nemovitostí vydaných v tzv. restituci) a nezdanitelným částem základu daně z příjmů fyzických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 216 Kč

Publikace: Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana. Publikace: Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana. ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 216 Kč
Maximální cena: 216 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehled zahrnuje judikaturu týkající se daní z příjmů fyzických i právnických osob; věnuje se příjmům fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků, některým specifickým případům osvobození od daně z příjmů (prodej nemovitostí vydaných v tzv. restituci) a nezdanitelným částem základu daně z příjmů fyzických osob (judikáty řešící pojmy 'vlastní příjem manžela', 'vyživované dítě poplatníka', 'sponzorský dar', 'hypoteční úvěr'). Další soubor judikátů se vztahuje k společným ustanovením zákona o daních z příjmů, otázkám základu daně, položek odčitatelných od základu daně a daňově uznatelných výdajů/nákladů (odpisy hmotného majetku, mzdové výdaje, tvorba rezerv). Pramenem informací obsažených v této publikaci jsou originální vyhotovení soudních rozhodnutí, jak byla doručena účastníkům řízení. Přednost dostaly judikáty, ve kterých jsou řešeny otázky vztahující se pokud možno ke zdaňovacím obdobím, u nichž dosud neuplynula objektivní lhůta deseti let, v níž zaniká právo daň vyměřit či doměřit. Rozsudky dotýkající se téhož tématu jsou odlišeny římskými číslicemi a řazeny dle časové posloupnosti od nejstarších. Přehled je doplněn vybranými částmi zákona o daních z příjmů a rejstříky. Publikace: Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana. Publikace: Přehled judikatury ve věcech daní z příjmů - Erbsová Hana. Autor knihy Hana Erbsová, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.