Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík ...

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík Antonín. Publikace je čtvrtým svazkem trestní řady Přehledů judikatury a doplňuje předchozí svazky týkající se trestných činů proti majetku věnované judikatuře k trestným činům: krádeže, zpronevěry a podvodu. Tento svazek přináší judikaturu k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83767

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Publikace: Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík Antonín. Publikace je čtvrtým svazkem trestní řady Přehledů judikatury a doplňuje předchozí svazky týkající se trestných činů proti majetku věnované judikatuře k trestným činům: krádeže, zpronevěry a podvodu. Tento svazek přináší judikaturu k následujícím trestným činům:– neoprávněné užívání cizí věci,– neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru,– neoprávněné držení platební karty,– pojistný podvod,– úvěrový podvod,– » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík ...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík ... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík Antonín. Publikace je čtvrtým svazkem trestní řady Přehledů judikatury a doplňuje předchozí svazky týkající se trestných činů proti majetku věnované judikatuře k trestným činům: krádeže, zpronevěry a podvodu. Tento svazek přináší judikaturu k následujícím trestným činům:– neoprávněné užívání cizí věci,– neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru,– neoprávněné držení platební karty,– pojistný podvod,– úvěrový podvod,– podílnictví,– lichva,– zatajení věci,– porušování povinnosti při správě cizího majetku,– poškozování věřitele,– zvýhodňování věřitele,– poškozování cizí věci.Tento svazek uzavírá přehled judikatury k trestným činům proti majetku. Publikace: Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku IV - Draštík Antonín.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.