Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - ...

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - Kopecký Martin. Kniha je zaměřena na podrobný rozbor ústavní a zákonné úpravy územní samosprávy v České republice, zejména se věnuje otázkám působnosti obcí a krajů, vydávání obecně závazných vyhlášek a nařízení, vnitřní organizace obcí a krajů, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 391 Kč

Publikace: Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - Kopecký Martin. Kniha je zaměřena na podrobný rozbor ústavní a zákonné úpravy územní samosprávy v České republice, zejména se věnuje otázkám působnosti obcí a krajů, vydávání obecně závazných vyhlášek a nařízení, vnitřní organizace obcí a krajů, veřejnoprávních a soukromoprávních činností územních samosprávných celků, jejich vzájemných vztahů a vztahů ke státní správě.Kniha je určena nejenom těm, kdo se podílejí na správě obcí a krajů, ale » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - ...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - ... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 391 Kč
Maximální cena: 391 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - Kopecký Martin. Kniha je zaměřena na podrobný rozbor ústavní a zákonné úpravy územní samosprávy v České republice, zejména se věnuje otázkám působnosti obcí a krajů, vydávání obecně závazných vyhlášek a nařízení, vnitřní organizace obcí a krajů, veřejnoprávních a soukromoprávních činností územních samosprávných celků, jejich vzájemných vztahů a vztahů ke státní správě.Kniha je určena nejenom těm, kdo se podílejí na správě obcí a krajů, ale rovněž širší právnické věřejnosti a studentům právnických fakult a posluchačům jiných oborů. Publikace: Právní postavení obcí a krajů – základy komunálního práva - Kopecký Martin.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.