Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír,...

Knihy

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír,...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír;Suchánek Radovan (ed.). Zdeněk Jičínský je čelným teoretikem v oboru ústavního práva i v oblasti politologie. Od roku 1989 se výrazně uplatňuje především jako aktivní politik v zákonodárných sborech - poslanec pověřovaný často významnými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír,...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 314 Kč

Publikace: Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír;Suchánek Radovan (ed.). Zdeněk Jičínský je čelným teoretikem v oboru ústavního práva i v oblasti politologie. Od roku 1989 se výrazně uplatňuje především jako aktivní politik v zákonodárných sborech - poslanec pověřovaný často významnými parlamentními funkcemi, což mu umožňuje soustavně a důsledně využívat svých odborných znalostí a zkušeností ke kultivaci parlamentní práce a v tomto směru být leckdy nezastupitelně užitečný. Tímto sborníkem je » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír,...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír,... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír,...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 314 Kč
Maximální cena: 314 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír;Suchánek Radovan (ed.). Zdeněk Jičínský je čelným teoretikem v oboru ústavního práva i v oblasti politologie. Od roku 1989 se výrazně uplatňuje především jako aktivní politik v zákonodárných sborech - poslanec pověřovaný často významnými parlamentními funkcemi, což mu umožňuje soustavně a důsledně využívat svých odborných znalostí a zkušeností ke kultivaci parlamentní práce a v tomto směru být leckdy nezastupitelně užitečný. Tímto sborníkem je tedy vzdávána pocta Jičínskému jako vědci i jako politikovi, který praktickou parlamentní politiku nazírá kriticky a – jak nedávno sám o sobě oprávněně napsal – se snahou „respektovat politologická a právnická kritéria“. Publikace: Pocta Zdeňku Jičínskému k 80. narozeninám - Mikule Vladimír;Suchánek Radovan (ed.).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.