Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto

Knihy

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto. Poctu docentu JUDr. Vladimíru Mikule k výročí jeho narozenin uspořádal prof. JUDr. Otto Novotný, CSc. Publikace obsahuje články řady významných autorit z oblasti práva, jedná se o více než dvacet statí především z oblasti správního práva, ale také ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 342 Kč

Publikace: Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto. Poctu docentu JUDr. Vladimíru Mikule k výročí jeho narozenin uspořádal prof. JUDr. Otto Novotný, CSc. Publikace obsahuje články řady významných autorit z oblasti práva, jedná se o více než dvacet statí především z oblasti správního práva, ale také práce ústavněprávní, historickoprávní, práce z oblasti mezinárodního práva a politologie. Publikace: Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto. ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 342 Kč
Maximální cena: 342 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto. Poctu docentu JUDr. Vladimíru Mikule k výročí jeho narozenin uspořádal prof. JUDr. Otto Novotný, CSc. Publikace obsahuje články řady významných autorit z oblasti práva, jedná se o více než dvacet statí především z oblasti správního práva, ale také práce ústavněprávní, historickoprávní, práce z oblasti mezinárodního práva a politologie. Publikace: Pocta Vladimíru Mikule k 65. narozeninám - Novotný Oto.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.