Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (...

Knihy

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (ed.). Profesor Petr Tröster představuje v oblasti pracovního práva a práva sociálního zabezpečení nepřehlédnutelnou osobnost již po několik desetiletí. Je jistě obdivuhodné, že přes obtíže, které mu v minulém režimu ztěžovaly vědeckou práci, je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 314 Kč

Publikace: Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (ed.). Profesor Petr Tröster představuje v oblasti pracovního práva a práva sociálního zabezpečení nepřehlédnutelnou osobnost již po několik desetiletí. Je jistě obdivuhodné, že přes obtíže, které mu v minulém režimu ztěžovaly vědeckou práci, je jeho výzkumná a vědecká tvorba úctyhodná co do kvantity i kvality. Je spíše přívržencem moderní týmové práce, jíž se zúčastňuje jako vedoucí i jako spoluautor. Významná je i jeho publikační činnost » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 314 Kč
Maximální cena: 314 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (ed.). Profesor Petr Tröster představuje v oblasti pracovního práva a práva sociálního zabezpečení nepřehlédnutelnou osobnost již po několik desetiletí. Je jistě obdivuhodné, že přes obtíže, které mu v minulém režimu ztěžovaly vědeckou práci, je jeho výzkumná a vědecká tvorba úctyhodná co do kvantity i kvality. Je spíše přívržencem moderní týmové práce, jíž se zúčastňuje jako vedoucí i jako spoluautor. Významná je i jeho publikační činnost v zahraničních renomovaných časopisech a publikacích. Na zahraničních univerzitách, kam je zván k přednáškám a diskusím, je rovněž uznáván jako vědecká a pedagogická autorita ve svém oboru. Publikace: Pocta Petru Trösterovi k 70. narozeninám - Bělina Miroslav (ed.).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.