Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obrana před daňovou kontrolou - Trubač Ondřej

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obrana před daňovou kontrolou - Trubač Ondřej cena od 0 Kč

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obrana před daňovou kontrolou - Trubač Ondřej

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je kombinací právního rozboru zákonných ustanovení upravujících daňovou kontrolu a bohatých praktických zkušeností autorů, zároveň reaguje na nejnovější vývoj v oblasti judikatury. Jedná se o zatím ojedinělé dílo na českém trhu, které nerozebírá institut daňové kontroly pouze z právního hlediska, ale poskytuje ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obrana před daňovou kontrolou - Trubač Ondřej - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obrana před daňovou kontrolou - Trubač Ondřej
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je kombinací právního rozboru zákonných ustanovení upravujících daňovou kontrolu a bohatých praktických zkušeností autorů, zároveň reaguje na nejnovější vývoj v oblasti judikatury. Jedná se o zatím ojedinělé dílo na českém trhu, které nerozebírá institut daňové kontroly pouze z právního hlediska, ale poskytuje užitečné rady a tipy, jak se v dané situaci při daňové kontrole zachovat. Čtenář má možnost seznámit se mj. se základními právními zásadami a principy, kterých se musí finanční úřad držet, s uvažováním daňových kontrolorů, s jejich postupy, metodami a technikami, možnostmi komunikace se zahraničními správci daně, jakož i s průběhem daňové kontroly. Publikace objasňuje, kdy je skutečně daňová kontrola zahájena, kdo smí společnost zastupovat a na základě jakých argumentů lze zabránit daňové kontrole a odmítnout ji. Detailně popisuje veškerá práva a povinnosti, které kontrolovaný subjekt má, podává návod, jakými prostředky přesvědčit finanční úřad, a líčí důsledky daňové kontroly po jejím ukončení a možnost obrany pro případ, že panuje rozpor se závěry finančního úřadu. Snahou autorů bylo vyhnout se vyhýbavým, úhybným a neurčitým výrokům. Kniha není v žádném případě komentářem zákona o správě daní a poplatků, pojednává pouze o daňové kontrole, a to ve všech dimenzích a se vší důsledností. Svou podstatou tak kniha představuje příručku daňové kontroly.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.