Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Peli...

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Peli...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Pelikánová Irena. Ve čtvrtém dílu učebnice obchodního práva podává autorka výklad obecných otázek obchodních obligačních vztahů. Vychází z platného českého obchodního práva a ukazuje vazbu naší současné úpravy i na jiné texty – na návrh nového ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Peli...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 468 Kč

Publikace: Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Pelikánová Irena. Ve čtvrtém dílu učebnice obchodního práva podává autorka výklad obecných otázek obchodních obligačních vztahů. Vychází z platného českého obchodního práva a ukazuje vazbu naší současné úpravy i na jiné texty – na návrh nového občanského zákoníku, na evropské návrhy, tedy návrh principů evropského smluvního práva (PECL) a návrh společného referenčního rámce (SRR), dále na návrh evropského občanského zákoníku zpracovaný tzv. » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Peli...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Peli... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Peli...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 468 Kč
Maximální cena: 468 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Pelikánová Irena. Ve čtvrtém dílu učebnice obchodního práva podává autorka výklad obecných otázek obchodních obligačních vztahů. Vychází z platného českého obchodního práva a ukazuje vazbu naší současné úpravy i na jiné texty – na návrh nového občanského zákoníku, na evropské návrhy, tedy návrh principů evropského smluvního práva (PECL) a návrh společného referenčního rámce (SRR), dále na návrh evropského občanského zákoníku zpracovaný tzv. Gandolfiho skupinou, na dokumenty mezinárodního obchodního práva, na principy UNIDROIT. Ve výkladu se autorka rovněž navrací k historickému vývoji úpravy jednotlivých institucí. Publikace: Obchodní právo. Obligační právo - Komparativní rozbor - Pelikánová Irena.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.