Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Neplatnost usnesení valné hromady s. r. o. - Vítek Jindřich

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Neplatnost usnesení valné hromady s. r. o. - Vítek Jindřich

Hodnocení: 1x
  • 4

NEPLATNOST USNESENÍ VALNÉ HROMADY S.R.O. - Jindřich Vítek . Předkládaná monografie se zabývá problematikou neplatnosti usnesení valné hromady jednoho druhu kapitálových společností, společnosti s ručením omezeným. Vzhledem ke skutečnosti, že právní úprava shodné oblasti u akciové společnosti je obdobná, je většina ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Neplatnost usnesení valné hromady s. r. o. - Vítek Jindřich

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 298 Kč

Publikace: Neplatnost usnesení valné hromady s. r. o. - Vítek Jindřich. Předkládaná monografie se zabývá problematikou neplatnosti usnesení valné hromady jednoho druhu kapitálových společností, společnosti s ručením omezeným. Vzhledem ke skutečnosti, že právní úprava shodné oblasti u akciové společnosti je obdobná, je většina závěrů využitelná i pro tuto formu společnosti. Předností monografie je dále komparace stávající právní úpravy s úpravou německou a dále československou předválečnou a těsně poválečnou. Velký » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Neplatnost usnesení valné hromady s. r. o. - Vítek Jindřich

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Neplatnost usnesení valné hromady s. r. o. - Vítek Jindřich - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Neplatnost usnesení valné hromady s. r. o. - Vítek Jindřich
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 298 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NEPLATNOST USNESENÍ VALNÉ HROMADY S.R.O. - Jindřich Vítek . Předkládaná monografie se zabývá problematikou neplatnosti usnesení valné hromady jednoho druhu kapitálových společností, společnosti s ručením omezeným. Vzhledem ke skutečnosti, že právní úprava shodné oblasti u akciové společnosti je obdobná, je většina závěrů využitelná i pro tuto formu společnosti. Předností monografie je dále komparace stávající právní úpravy s úpravou německou a dále československou předválečnou a těsně poválečnou. Velký důraz je kladen na současnou i minulou judikaturu, zejména Nejvyššího soudu ČR. Úvodní část je věnována charakteristice a právní povaze usnesení jako výsledku a výstupu rozhodovacího procesu valné hromady. Dále se autor zevrubně zabývá mimo jiné neplatností usnesení z formálních a materiálních důvodů, významem zápisu usnesení do obchodního rejstříku a možnostmi jeho přezkumu obecnými soudy či soudem rejstříkovým a dalšími souvisejícími otázkami. Závěr je věnován úvahám de lege ferenda. Autor se přitom snaží postihnout danou problematiku v celé její šíři a vyjádřit se ke sporným otázkám právní úpravy, které v této souvislosti vyvstávají. NEPLATNOST USNESENÍ VALNÉ HROMADY S.R.O. - Jindřich Vítek od nakladatelství v kategorii | Management, Marketing za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.