Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav. Cílem této publikace je seznámit čtenáře se základními pravidly fungování a vyvozování odpovědnosti, kterou má stát vůči občanům v případě vzniku škody způsobené nezákonným rozhodnutím soudu, jiného státního orgánu, popř. orgánu veřejné správy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Publikace: Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav. Cílem této publikace je seznámit čtenáře se základními pravidly fungování a vyvozování odpovědnosti, kterou má stát vůči občanům v případě vzniku škody způsobené nezákonným rozhodnutím soudu, jiného státního orgánu, popř. orgánu veřejné správy, nebo nesprávným úředním postupem.Publikace se zaměřuje na možné komplikace způsobené v souvislosti s činností jedné složky státní správy, a to té, která zajišťuje státu výběr daní a cel. Publikace: » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 203 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav. Cílem této publikace je seznámit čtenáře se základními pravidly fungování a vyvozování odpovědnosti, kterou má stát vůči občanům v případě vzniku škody způsobené nezákonným rozhodnutím soudu, jiného státního orgánu, popř. orgánu veřejné správy, nebo nesprávným úředním postupem.Publikace se zaměřuje na možné komplikace způsobené v souvislosti s činností jedné složky státní správy, a to té, která zajišťuje státu výběr daní a cel. Publikace: Náhrada škody způsobené v daňovém řízení - Kobík Jaroslav.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.