Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv, Kubát Bohu...

Knihy naučná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv, Kubát Bohu...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv;Kubát Bohumil;Pejša Jiří. Autoři publikace si vytkli cíl zpracovat souhrnný přehled problematiky městské a příměstské kolejové dopravy se zvláštním zaměřením na stav a rozvoj této problematiky ve středoevropském prostoru. Na pozadí stručného shrnutí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv, Kubát Bohu...

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 484 Kč

Publikace: Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv;Kubát Bohumil;Pejša Jiří. Autoři publikace si vytkli cíl zpracovat souhrnný přehled problematiky městské a příměstské kolejové dopravy se zvláštním zaměřením na stav a rozvoj této problematiky ve středoevropském prostoru. Na pozadí stručného shrnutí historického vývoje příměstské a městské kolejové hromadné dopravy osob jsou nastíněny zásady navrhování sítí kolejové dopravy a jejich význam pro rozvoj městského osídlení. Podrobněji jsou popsány zejména » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv, Kubát Bohu...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv, Kubát Bohu... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv, Kubát Bohu...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 484 Kč
Maximální cena: 484 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv;Kubát Bohumil;Pejša Jiří. Autoři publikace si vytkli cíl zpracovat souhrnný přehled problematiky městské a příměstské kolejové dopravy se zvláštním zaměřením na stav a rozvoj této problematiky ve středoevropském prostoru. Na pozadí stručného shrnutí historického vývoje příměstské a městské kolejové hromadné dopravy osob jsou nastíněny zásady navrhování sítí kolejové dopravy a jejich význam pro rozvoj městského osídlení. Podrobněji jsou popsány zejména otázky navrhování, materiálového provedení a konstrukčního uspořádání, stavby a provozu městských pouličních drah (tramvajových), podzemní dráhy (metra) a příměstských železnic, zejména tzv. vlakotramvaje (tram-train). Výklad doplňuje řada barevných fotografií a nákresů.Kniha je určena zejména studentům dopravních a stavebních fakult a středních odborných škol se stavebním a dopravním zaměřením. Publikace rovněž může přinést nové poznatky pracovníkům dopravních podniků, zejména pracovníkům působícím v oblasti správy, výstavby a údržby tratí. Vhodnou pomůckou může být tato publikace i pro zaměstnance firem zabývajících se stavbou a údržbou tratí pro městskou a příměstskou kolejovou dopravu a také pracovníkům stavebních úřadů. Publikace může přinášet řadu zajímavostí i pro širokou obec zájemců o kolejovou dopravu. Publikace: Městská a příměstská kolejová doprava - Kolektiv;Kubát Bohumil;Pejša Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.