Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel. Publikace Evropský soudní dvůr - Praktický průvodce se na trhu objevuje přibližně dva roky po přistoupení České republiky k Evropské unii. Publikace, která je určena především právnické veřejnosti, má sloužit k zjednodušení orientace v procesních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 440 Kč

Publikace: Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel. Publikace Evropský soudní dvůr - Praktický průvodce se na trhu objevuje přibližně dva roky po přistoupení České republiky k Evropské unii. Publikace, která je určena především právnické veřejnosti, má sloužit k zjednodušení orientace v procesních předpisech upravujících řízení u Evropského soudního dvora. Úvodem je v knize zmíněn základní vývoj evropské integrace včetně historického vývoje Evropského soudního dvora a jeho úlohy. Další tři části » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 440 Kč
Maximální cena: 440 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel. Publikace Evropský soudní dvůr - Praktický průvodce se na trhu objevuje přibližně dva roky po přistoupení České republiky k Evropské unii. Publikace, která je určena především právnické veřejnosti, má sloužit k zjednodušení orientace v procesních předpisech upravujících řízení u Evropského soudního dvora. Úvodem je v knize zmíněn základní vývoj evropské integrace včetně historického vývoje Evropského soudního dvora a jeho úlohy. Další tři části se podrobně věnují řízením před Soudním dvorem, Soudem prvního stupně a Soudem pro veřejnou službu Evropské unie. Detailně jsou popsány jak obecné aspekty řízení, tak i jeho jednotlivé druhy vedené u výše uvedených soudních orgánů. Závěrečná přílohová část obsahuje nejvýznamnější dokumenty upravující řízení, přičemž některé z nich se v českém jazyce objevují poprvé. Publikace: Evropský soudní dvůr (praktický průvodce) - Karzel Daniel.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.