Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Ekonomie, právo a hospodářská politika v českém prostředí - ...

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Ekonomie, právo a hospodářská politika v českém prostředí - ...

Hodnocení: 1x
  • 4

EKONOMIE, PRÁVO A HOSPODÁŘSKÁ POLITIKA V ČESKÉM PROSTŘEDÍ - Petr Wawrosz, Dana Viktorová, Jan Kubíček, Herbert Heissler, Jiří Blažek. Publikace představuje ucelenou kombinaci ekonomie, práva i hospodářské politiky, přináší základní poznatky z ekonomické a právní teorie. Upozorňuje, jak spolu souvisejí ekonomie, právo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Wolters Kluwer ČR (Aspi) Ekonomie, právo a hospodářská politika v českém prostředí - ... koupíte i tady

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Ekonomie, právo a hospodářská politika v českém prostředí - ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 513 Kč

Publikace představuje ucelenou kombinaci ekonomie, práva i hospodářské politiky, přináší základní poznatky z ekonomické a právní teorie. Upozorňuje, jak spolu souvisejí ekonomie, právo a hospodářská p ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Ekonomie, právo a hospodářská politika v českém prostředí - ...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Ekonomie, právo a hospodářská politika v českém prostředí - ... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Ekonomie, právo a hospodářská politika v českém prostředí - ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 513 Kč
Maximální cena: 572 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

EKONOMIE, PRÁVO A HOSPODÁŘSKÁ POLITIKA V ČESKÉM PROSTŘEDÍ - Petr Wawrosz, Dana Viktorová, Jan Kubíček, Herbert Heissler, Jiří Blažek. Publikace představuje ucelenou kombinaci ekonomie, práva i hospodářské politiky, přináší základní poznatky z ekonomické a právní teorie. Upozorňuje, jak spolu souvisejí ekonomie, právo a hospodářská politika. Publikace obsahuje kapitoly věnující se historii ekonomického a právního myšlení, fungování tržního systému včetně trhu peněz, roli státu v ekonomice včetně jeho role při tvorbě práva, problematice ekonomického růstu, otázkám mezinárodního obchodu, hospodářské politice Evropské unie a procesům globalizace. Kniha je určena všem zájemcům o daná témata. Může sloužit jako učebnice základů ekonomie i práva. Obsahuje příklady, otázky ke kapitolám a odkazy na další literaturu. Čtenář na jednom místě najde srozumitelně představenou teorii dotýkající se řady v realitě spolu souvisejících témat, která jsou ale obvykle prezentována odděleně. Jejich kombinací dochází k žádoucímu propojení izolovaných poznatků v celek. EKONOMIE, PRÁVO A HOSPODÁŘSKÁ POLITIKA V ČESKÉM PROSTŘEDÍ - Petr Wawrosz, Dana Viktorová, Jan Kubíček, Herbert Heissler, Jiří Blažek od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Mark Selikowitz, Vydavatelstvo Wolters Kluwer, Kniha,2012


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.