Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wolfgang Berger: Směrnice ES o dani z přidané hodnoty

Knihy

Wolfgang Berger: Směrnice ES o dani z přidané hodnoty

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato odborná publikace představuje první stručný komentář na toto téma. Autoři do ní zapracovali kromě vlastních komentářů k jednotlivým článkům rovněž všechna důležitá rozhodnutí Evropského soudního dvora. Dále jsou zde obsaženy texty i jiných důležitých dokumentů Evropské unie (stav k 1. květnu 2009). Čtenář v této ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Wolfgang Berger: Směrnice ES o dani z přidané hodnoty koupíte i tady

Specifikace Wolfgang Berger: Směrnice ES o dani z přidané hodnoty

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 778 Kč

Tato odborná publikace představuje první stručný komentář na toto téma. Autoři do ní zapracovali kromě vlastních komentářů k jednotlivým článkům rovněž všechna důležitá rozhodnutí Evropského soudního ... a dál?

Produkt Wolfgang Berger: Směrnice ES o dani z přidané hodnoty

Wolfgang Berger: Směrnice ES o dani z přidané hodnoty - parametry

Název produktu: Wolfgang Berger: Směrnice ES o dani z přidané hodnoty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 778 Kč
Maximální cena: 895 Kč
Ušetríte až: 117 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato odborná publikace představuje první stručný komentář na toto téma. Autoři do ní zapracovali kromě vlastních komentářů k jednotlivým článkům rovněž všechna důležitá rozhodnutí Evropského soudního dvora. Dále jsou zde obsaženy texty i jiných důležitých dokumentů Evropské unie (stav k 1. květnu 2009). Čtenář v této publikaci rovněž nalezne komplexní úvod a přehled o obecných zásadách výkladu práva Společenství upravujícího oblast daně z přidané hodnoty. Publikace je nepostradatelná pro všechny, kteří musí aplikovat do praxe ustanovení upravující oblast daně z přidané hodnoty, anebo kteří jejich aplikaci kontrolují. Autoři: Ministerský rada Dr. Wolfgang Berger je odborníkem na oblast evropského systému daně z přidané hodnoty na rakouském ministerstvu financí a vyučuje na Vídeňské univerzitě (Universität Wien). Podílel se na legislativních pracích vedoucích ke vzniku Směrnice o DPH. Dr. Caroline Kindl působila jako odborná asistentka na Institutu finančního práva na fakultě právních věd Vídeňské

univerzity (Institut für Finanzrecht, Rechtswissenschaftlichen Fakultät der Universität Wien). V současné době pracuje ve společnosti s mezinárodní působností, poskytující auditorské služby a služby daňového poradenství. Specializuje se na právo daně z přidané hodnoty na národní i evropské úrovni. Dvorní rada DDr. Marian Wakounig působí jako regionální manažer pro daňovou a celní koordinaci rakouského ministerstva financí. Je lektorem na Vídeňské univerzitě (Universität Wien) a pracuje jako expert na oblast daně z přidané hodnoty na mezinárodní úrovni. Překlad: Ing. Kristýna Šimáčková, LL.M. je daňová poradkyně specializující se na oblast daně z přidané hodnoty v ČR a německy mluvících zemích. Během českého předsednictví v Radě EU se podílela na tvorbě legislativních textů a jako delegát Ministerstva financí ČR se účastnila jednání v Pracovní skupině Rady EU pro daňové otázky (nepřímé daně). Směrnice ES o dani z přidané hodnoty - Wolfgang Berger a kolektív od authora Wolfgang Berger a kolektív a

nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.