Srovnání cen » Software a Hry » Hry na PC » Akční hry na PC » Srovnání cen Wolfenstein 2: The New Colossus pro PC

Akční hry na PC

Wolfenstein 2: The New Colossus pro PC

Hodnocení: 0x
  • 4

Osvoboďte zemi svobody! Akční hra Wolfenstein 2: The New Colossus pro PC naznačuje, jak by to vypadalo, kdyby válku vyhráli nacisté. Dethshead sice dovraždil, ale v amerických městech roku 1961 vládnou roboti, Ku-klux-klan a Frau Engel. Vzdoruje pouze hrstka statečných a vy. Utkáte se s čirým zlem? Čeká vás brutální střílečka plná šílených překvapení. V perfektní grafice uvidíte nacistické New Orleans a Manhattan po dopadu atomové bomby. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.07899
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Wolfenstein 2: The New Colossus pro PC koupíte i tady

Specifikace Wolfenstein 2: The New Colossus pro PC

Kategorie Akční hry na PC
Nejnižší cena 649 Kč

Hra pro PC Jste BJ Blazkowicz, aka "Terror-Billy", člen odporu, pohroma nacistické říše a poslední lidská naděje na svobodu. Jen ty máš odvahu, zbraně a kuráž, abys navrátil stát američanům, pozabíjel všechny nacisty v dohledu a zapálil druhou americkou revoluci.. 86% Ohlášení druhého Wolfensteina na E3 nebylo překvapení. Ostatně původní New Order patří mezi nejlepší FPS poslední doby. Wolfenstein II: New Colossus si tak zahrajete už 27. října. » ... a dál?

Produkt Wolfenstein 2: The New Colossus pro PC

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Wolfenstein 2: The New Colossus pro PC - parametry

Název produktu: Wolfenstein 2: The New Colossus pro PC
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 649 Kč
Maximální cena: 949 Kč
Ušetríte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

The New Colossus dějově přímo navazuje na The New Order z roku 2014. Notorický likvidátor nacistů BJ Blazkowicz přežil souboj s generálem Deathsheadem a probouzí se v roce 1961, aby zjistil, že jeho milovaná Anya čeká dvojčata. A tak opět začíná akční old-school nářez, jak ho máme nejraději. OSVOBOĎTE AMERIKUSvět Wolfensteina rozhodně není světem, kde by mohli v klidu vyrůstat potomci takových chrabrých frajerů. Deathshead je možná po smrti, ale znetvořená Frau Engel a její nacističtí kolegové stále vládnou světu železnou pěstí s hákovým křížem na každém kloubu. A tak musí Blazko a jeho noví i dobře známí přátelé začít s revolucí napříč Amerikou.NACISTI I KROKODÝLII tentokrát nás čeká likvidace nacistů a jejich zrůdných robotických výtvorů, řada zbraní, z nichž některé můžete nosit v každé ruce, výrazné postavy nebo pestré lokace. Podíváme se do New Orleans, kde zcela přirozeně čeká konflikt nejen s nacisty, ale i s krokodýly. Další lokality zahrnují město Roswell v Novém Mexiku nebo Manhattan po dopadu atomové bomby. Jak už víme z časů The New Order, právě atomovka shozená na New York zapříčinila kapitulaci Ameriky během války.

Hra pro PC Jste BJ Blazkowicz, aka "Terror-Billy", člen odporu, pohroma nacistické říše a poslední lidská naděje na svobodu. Jen ty máš odvahu, zbraně a kuráž, abys navrátil stát američanům, pozabíjel všechny nacisty v dohledu a zapálil druhou americkou revoluci.. 87% Ohlášení druhého Wolfensteina na E3 nebylo překvapení. Ostatně původní New Order patří mezi nejlepší FPS poslední doby. Wolfenstein II: New Colossus si tak zahrajete už 27. října. Nacisté mají i v roce 1961 stále navrch. Jen jeden hrdina může změnit budoucnost. B.J. Blazkowitz zpět v akci. Na co se můžete těšit? B.J. Blazkowitz umí rozpoutat pořádně krvavé peklo, které

V hre Wolfenstein II : The New Colossus znovu vkĺzneš do role Williama "B.J." Blazkowicza, Ktorý tentokrát bude musieť proti nacistom bojovať na domácom fronte.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.