MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Wolf-Dieter Storl: Andělé, dévové a duchové rostlin

Knihy naučná literatura

Wolf-Dieter Storl: Andělé, dévové a duchové rostlin

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073364922

Rostliny jsou mocnější, než si obvykle myslíme. Jako makroskopiské bytosti předávají světelné síly kosmu a oživují zemský povrch. Andělé, dévové a duchové rostlin (Wolf-Dieter Storl) - Rostliny jsou mocnější, než si obvykle myslíme. Jako makroskopiské bytosti předávají světelné síly kosmu a oživují zemský povrch. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Andělé, dévové a duchov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Wolf-Dieter Storl: Andělé, dévové a duchové rostlin

Specifikace Wolf-Dieter Storl: Andělé, dévové a duchové rostlin

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 323 Kč

Jako makroskopiské bytosti předávají světelné síly kosmu a oživují zemský povrch.

... a dál?

Produkt Wolf-Dieter Storl: Andělé, dévové a duchové rostlin

Wolf-Dieter Storl: Andělé, dévové a duchové rostlin - parametry

Název produktu: Wolf-Dieter Storl: Andělé, dévové a duchové rostlin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 323 Kč
Maximální cena: 323 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rostliny jsou mocnější, než si obvykle myslíme. Jako makroskopiské bytosti předávají světelné síly kosmu a oživují zemský povrch. Andělé, dévové a duchové rostlin (Wolf-Dieter Storl) - Rostliny jsou mocnější, než si obvykle myslíme. Jako makroskopiské bytosti předávají světelné síly kosmu a oživují zemský povrch. Tato kniha má být krokem k obnovení přerušené komunikace mezi člověkem a rostlinami. Příloha s praktickými návody k meditacím usnadní kontakt s duchy rostlin. Formát: 155,0 x 215,0 x 25,0 mm Počet stran: 262 Staré kultury, kromě naší současné, vědí o duchovně-duševních dimenzích rostlin. Ve snu nebo v extatických vizích šamanů se objevují rostliny jako božské bytosti, dévové či světelní andělé, kteří aktivně a vědomě zasahují do pozemského dění a lidských dějin. Tato kniha má být krokem k obnovení přerušené komunikace mezi člověkem a rostlinami. Příloha s praktickými návody k meditacím usnadní kontakt s duchy rostlin. Autor: Wolf-Dieter StorlNakladatelství: FontánaVazba: Pevná bez přebalu matnáPočet stránek: 262Rozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x25 mmISBN: 978-80-7336-492-2


Přidat recenzi pro Wolf-Dieter Storl: Andělé, dévové a duchové rostlin

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Wolf-Dieter Storl: Šamanské techniky a rituály

Wolf-Dieter Storl: Šamanské techniky a rituály

Kniha představuje dávné rituály a šamanské praktiky Slovanů, Keltů a Germánů. Šamanské techniky a rituály, jejichž kořeny sahají až do doby kamenné, mohou otevřít cesty do spirituálních dimenzí i modernímu člověku. Šamanské techniky a rituály, jejichž »

od 297 Kč

v 5 obchodech

Wolf-Dieter Storl: Naše BIO zahrádka

Wolf-Dieter Storl: Naše BIO zahrádka

  • 4

Knihy |

Naučte se nacházet ve volné přírodě byliny, koření a plody, zasévat a sklízet vlastníma rukama, zkrátka být natrvalo soběstačný – biologicky a přírodními metodami. Příkladem vám může být autor této knihy, Wolf-Dieter Storl, který takto žije již desítky »

od 364 Kč

ve 4 obchodech

Fontána O léčivých bylinách a rostlinných božstvech

Fontána O léčivých bylinách a rostlinných božstvech

  • 4

Knihy |

Představují zdroj obživy, fungují jako léčitelé a dobrodinci, ale i jako bohové a démoni, to jsou rostliny. V publikaci naleznete všechny tyto aspekty. Naučte se, jak bychom je měli respektovat a přijímat, neboť rostliny nejsou jen barevná květena »

od 349 Kč

ve 4 obchodech

Wolf-Dieter Storl: Léčivé rostliny prastaré bohyně

Wolf-Dieter Storl: Léčivé rostliny prastaré bohyně

  • 4

Knihy |

Léčivé rostliny prastaré bohyně - Storl Wolf-Dieter Wolf-Dieter Storl jde po stopách staré bohyně do hlubokého lesa. S pomocí mýtů, starých legend a pohádek nás vede k pradávným bohům a léčivým bylinám. Jakou roli zde hrají Popelka, Paní Zima nebo čertova »

od 295 Kč

ve 4 obchodech

Diana Cooper: Pravdivé andělské příběhy

Diana Cooper: Pravdivé andělské příběhy

Kniha, která dodá naději a pohladí po duši    „A potom se zdálo, že se čas zpomalil, někdo mi vzal

od 254 Kč

ve 2 obchodech

Wolf-Dieter Storl: Šamanství

Wolf-Dieter Storl: Šamanství

  • 4

Knihy |

Šamanství - kořeny naší spirituality - Storl Wolf-Dieter "Strom bez kořenů nemůže žít. Člověk také ne." Wofl-Dieter Storl Plná historie a mýtů nabízí tato kniha přehled o šamanských kořenech naší kultury a poskytuje čtenáři kontakt s dávnými cestami, »

od 339 Kč

v 1 obchodě

Wolf-Dieter Storl: Jsem součástí lesa

Wolf-Dieter Storl: Jsem součástí lesa

  • 4

Knihy |

Autor publikace, Wolf-Dieter Storl, je znám hlavně díky svému úzkému vztahu k přírodě, který se snaží dále šířit a být tak inspirací pro další. Kniha Jsem součástí lesa je jakousi autorovou biografií. Poutavě líčí své dětství, které prožil v poválečném »

od 308 Kč

ve 2 obchodech

Pavlína Brzáková: Dědeček Oge – Učení sibiřského šamana

Pavlína Brzáková: Dědeček Oge – Učení sibiřského šamana

Autor : Pavlína Brzáková, Kniha zachycuje proměnu obyčejného člověka v léčitele a přibližuje praktiky sibiřských šamanů. Vyprávění o životě dědečka Ogeho od řeky Podkamenné Tunguzky je okénkem do světa přírodního národa, který jen těžce odolává současným »

od 203 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.