Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen William W. Hewitt: Astrologie pro začátečníky

Knihy naučná literatura

William W. Hewitt: Astrologie pro začátečníky

Hodnocení: 1x
  • 4

Rituální svíčka čtyř andělů je pro ty, kteří potřebují více andělské pomoci a ochrany. Duchovní svíčka se čtvěřicí andělů přitahuje pozornost andělských bytostí, andělé milují modlitby a světlo svíček. Andělé Andělé jsou stvořeni z čisté energie, jsou duchovními bytostmi bez reálné podoby. Pro samotnou skutečnost, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? William W. Hewitt: Astrologie pro začátečníky koupíte i tady

Specifikace William W. Hewitt: Astrologie pro začátečníky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 165 Kč

Proč se učit astrologii? Tato věda je studiem nebeských cyklů a kosmických jevů, jež se odrážejí v našem pozemském světě. Vesmír je jako obrovské hodiny – kolečka uvnitř koleček, jež se skládají ještě z menších částí – a na to vše jsme my všichni nějakým způsobem nuceni reagovat. Horoskop, který se často sestavuje u příležitosti nejrůznějších okamžiků – uzavření manželství, narození dítěte, nové zaměstnání – je fotografickou momentkou této velkolepé kosmické hry. Když se zahloubáte do uspořádání planet ve svém » ... a dál?

Produkt William W. Hewitt: Astrologie pro začátečníky

William W. Hewitt: Astrologie pro začátečníky - parametry

Název produktu: William W. Hewitt: Astrologie pro začátečníky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rituální svíčka čtyř andělů je pro ty, kteří potřebují více andělské pomoci a ochrany. Duchovní svíčka se čtvěřicí andělů přitahuje pozornost andělských bytostí, andělé milují modlitby a světlo svíček. Andělé

Andělé jsou stvořeni z čisté energie, jsou duchovními bytostmi bez reálné podoby. Pro samotnou skutečnost, že sídlí v duchovním světě, je nelze situovat do žádného možného či představitelného místa. Obklopují trůn Boží a neustále zpívají jeho chvalozpěvy. Ale protože Bůh je všudypřítomný, kde můžeme předpokládat, že andělé žijí? Na druhé straně, vzhledem k tomu, že čisté duchovno, tedy andělské vědomí nemá tvar, jakou podobu můžeme andělům přisuzovat? Tyto otázky, jak se zdá bez odpovědi, nahrazuje fantazie člověka, jeho představivost a schopnost zobrazit si v mysli vše, co nedokáže zachytit svými smysly, co dokáže jen vytušit svým chápáním. Lidská mysl má totiž výjimečnou schopnost “utvářet”. Člověk se podobá svému stvořiteli zejména a především svou schopností milovat a tvořit skrze lásku, svět a realitu, které je účasten. A to byl důvod, proč bylo nutné přisoudit andělským bytostem, jež jsou ze své podstaty abstraktní a bez formy, podobu bezprostředně srozumitelnou a představitelnou pro oči naší mysli. Protože se jedná o “živé bytosti” s inteligencí podobnou člověku, zdálo se logické přisoudit jim vzhled a morfologické rysy rovněž podobné člověku. Přesto však, jelikož se jedná o bytosti složené z “hmoty”, když mnohem jemnější, alespoň v lidské představivosti jsou považovány za tvory “vzdušné”.

Další jejich vlastností je schopnost přemisťovat se svobodně a v okamžiku v čase i prostoru. Z tohoto důvodu jim byla přisouzena křídla, symbolizující schopnost absolutním způsobem vládnout prostoru i času. Kromě toho má lidská logika ze své přirozenosti nevyhnutelnou potřebu třídit, dát všemu o čem přemýšlí, řád a hodnotu.

Z tohoto důvodu vznikly takzvané andělské “hierarchie”, počínaje těmi, jež jsou nejblíže Božímu Majestátu, Otci Všemohoucímu, až po ty, jež se od něj postupně vzdalují. To vše vzniká výhradně z potřeby lidské mysli vytvářet si žebříček hodnot a řídit se jím ve všem, co existuje. A konečně téměř nevyhnutelným důsledkem všeho, co bylo řečeno, je roztřídění andělů do existenčních rovin souvisejících charakteristikami podobných jednotlivým energetickým vrstvám.

Rozměr

výška 14 cm

váha přibližně 240 gramů Je vyrobena ze 100% parafínu, svíčka hoří až 62 hodin.

MM Tato příručka vynikajícího amerického astrologa vám bude spolehlivým a svěžím průvodcem v nedohledném moři astrologických informací. Proč se učit astrologii? Tato věda je studiem nebeských cyklů a kosmických jevů, jež se odrážejí v našem pozemském světě. Vesmír je jako obrovské hodiny – kolečka uvnitř koleček, jež se skládají ještě z menších částí – a na to vše jsme my všichni nějakým způsobem nuceni reagovat. Horoskop, který se často sestavuje u příležitosti nejrůznějších okamžiků – uzavření manželství, narození dítěte, nové zaměstnání – je fotografickou momentkou této velko


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.