Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen William R. Stanek: Group Policy Zásady skupiny ve Windows

Učebnice/Odborná literatura

William R. Stanek: Group Policy Zásady skupiny ve Windows

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Group Policy Zásady skupiny ve Windows - William R. Stanek. Hledáte jedinou knihu na trhu, která byla od začátku do konce napsána s ohledem na předvolby i nastavení Group Policy v menších, středních i velkých organizacích? Narazili jste na zdánlivě neřešitelné potíže při správě zásad skupiny? Pokud patříte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Jaké má kniha
Group Policy Zásady sku..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace William R. Stanek: Group Policy Zásady skupiny ve Windows

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 472 Kč

Hledáte jedinou knihu na trhu, která byla od začátku do konce napsána s ohledem na předvolby i nastavení Group Policy v menších, středních i velkých organizacích? Narazili jste na zdánlivě neřešitelné potíže při správě zásad skupiny? Pokud patříte mezi správce sítí Windows, zaměstnance technické podpory, kteří mají na starosti sítě Windows, IT manažery či administrátory, kteří přecházejí z jiné platformy, pak nahlédněte do této knihy světově uznávaného autora publikací o technologiích a produktech společnosti » ... a dál?

Produkt William R. Stanek: Group Policy Zásady skupiny ve Windows

William R. Stanek: Group Policy Zásady skupiny ve Windows - parametry

Název produktu: William R. Stanek: Group Policy Zásady skupiny ve Windows
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 472 Kč
Maximální cena: 497 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Group Policy Zásady skupiny ve Windows - William R. Stanek. Hledáte jedinou knihu na trhu, která byla od začátku do konce napsána s ohledem na předvolby i nastavení Group Policy v menších, středních i velkých organizacích? Narazili jste na zdánlivě neřešitelné potíže při správě zásad skupiny? Pokud patříte mezi správce sítí Windows, zaměstnance technické podpory, kteří mají na starosti sítě Windows, IT manažery či administrátory, kteří přecházejí z jiné platformy, pak nahlédněte do této knihy světově uznávaného autora publikací o technologiích a produktech společnosti Microsoft. Kniha patří do řady kapesních průvodců určených k běžné každodenní administrátorské činnosti. Rychlost a snadnost vyřešení problémů jsou pro tento druh příručky tedy neodmyslitelné. Naučí vás především implementovat, ovládat, udržovat a obnovovat zásady skupiny. Kniha se mimo jiné věnuje těmto tématům: - Podrobný přehled využití předvoleb i nastavení zásad skupiny - Konfigurace lokálních GPO a GPO založených na Active Directory - Práce napříč doménami, lokalitami a doménovými strukturami - Migrace a údržba SYSVOL - Diagnostika replikací a řešení potíží - Nastavení filtrování zásad skupiny a správa oprávnění - Nasazení pokročilé správy zásad skupiny (AGPM) - Doporučení pro instalaci rozšíření a nástrojů zásad skupiny Všechny prvky českého operačního systému jsou navíc doplněny o ekvivalenty v anglické verzi. Knihy z edice Kapesní rádce administrátora se vyznačují snadnou orientací v jednotlivých tématech, praktických tipech, upozorněních a příkladech řešení konkrétních problémů, s nimiž se při administraci můžete setkat. O autorovi: William R. Stanek, certifikovaný společností Microsoft jako Most Valuable Professional, má více než dvacetiletou bohatou praxi v oblasti pokročilého programování a vývoje. Je autorem více než 70 knih. Jeho praktické rady již pomohly milionům administrátorů, vývojářů a síťových techniků na celém světě. Publikace: Group Policy Zásady skupiny ve Windows - William R. Stanek. William R. StanekZásady skupiny ve WindowsCPress 2010, edice Kapesní rádce administrátoraKniha, čeština, 352 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.