Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen William Paul Young: Křižovatky

Próza - beletrie

William Paul Young: Křižovatky

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : William Paul Young, Křižovatky napsal William Paul Young , jenž se proslavil svým kultovním románem Chatrč . Jeho první knihy se prodalo více než 18 milionů a našla si čtenáře ve všech zemích světa. Hlavním protagonistou knihy Křižovatky je Anthony Spencer. Jeho hlavním zájmem je on sám. Zajímá ho jeho práce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Křižovatky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? William Paul Young: Křižovatky koupíte i tady

Specifikace William Paul Young: Křižovatky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 239 Kč

Anthony Spencer je sebestředný bezcitný boháč, pyšný na své „úspěchy“ v práci, kde se ho všichni bojí, i v rodině, kterou chladnokrevně rozvrátil. Po úrazu hlavy se octne v kómatu na JIP. Jeho tělo leží bez hnutí obklopeno přístroji, jeho mysl se však probouzí v krajině, která zrcadlí Tonyho dosavadní život – zarostlá a nehostinná, opuštěná. Až na toho, který se rozhodl Tonyho nikdy neopustit a pomoci mu nalézt sílu, způsob a především důvody, proč se změnit…Stejně jako Chatrč (2007, česky 2009), kultovní kniha » ... a dál?

Produkt William Paul Young: Křižovatky

William Paul Young: Křižovatky - parametry

Název produktu: William Paul Young: Křižovatky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : William Paul Young, Křižovatky napsal William Paul Young , jenž se proslavil svým kultovním románem Chatrč . Jeho první knihy se prodalo více než 18 milionů a našla si čtenáře ve všech zemích světa. Hlavním protagonistou knihy Křižovatky je Anthony Spencer. Jeho hlavním zájmem je on sám. Zajímá ho jeho práce a přeje si vše ovládat. Svému přání být tím, kdo tahá za nitky, podřizuje vše. Okolí hodnotí podle užitku, který mu můžou přinést. Je bohatý, soustředěný na sebe, bezcitný a cynický. V práci se ho všichni bojí a jemu se to líbí. Je pyšný na své takzvané úspěchy. Prochází životem jako živelná pohroma, která za sebou zanechává jenom spoušť. I rodinu rozvrátil. Bezcitně. Chladnokrevně. Měl dojem, že ji k ničemu nepotřebuje, tak co s ní? Někdy stačí jedna vteřina a všechno je úplně jinak. Všechny dosavadní touhy a snahy pak můžou ztratit smysl a člověk pochopí, že se hnal za něčím, co mu k ničemu není. Stejnou situaci zažije i Anthony. Po úrazu hlavy skončí na JIPce. Je v komatu, napojen na přístroje, bez pohybu. Jeho mysl, či chcete-li duše, přijde k sobě v zvláštní zemi. Je to úhor, zarostlý, nehostinný, opuštěný, prázdný. Tony pochopí, že strašidelná krajina odráží jeho dosavadní činy a to, v co se přetvořil celý jeho život. Naštěstí není úplně sám. Přes jeho sobectví a zlé činy se našel někdo, kdo se rozhodl zůstat a pomoci mu pochopit, jaký dopad měl jeho způsob života na něho i na jeho okolí. Jeho průvodce je tak jediný, kdo ho neopustil a naopak mu pomáhá najít způsob i důvody, jak se změnit a žít úplně jinak. Křižovatky jsou knihou pro každého, kdo v každodenním shonu a bezohledném pachtění nevidí smysl a přes všechny starosti stále ještě touží najít lásku, víru či odpuštění v jakékoliv jejich podobě. Druh sortimentu : Kniha, Křižovatky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 282 Publikace: Křižovatky - Wm. Paul Young. Anthony Spencer je sebestředný bezcitný boháč, pyšný na své

„úspěchy“ v práci, kde se ho všichni bojí, i v rodině, kterou

chladnokrevně rozvrátil. Po úrazu hlavy se octne v kómatu na JIP.

Jeho tělo leží bez hnutí obklopeno přístroji, jeho mysl se však

probouzí v krajině, která zrcadlí Tonyho dosavadní život – zarostlá

a nehostinná, opuštěná. Až na toho, který se rozhodl Tonyho nikdy

neopustit a pomoci mu nalézt sílu, způsob a především důvody, proč

se změnit…

Stejně jako Chatrč (2007, česky 2009), kultovní kniha (celosvětově

prodáno více než 18 milionů výtisků), v níž se tragédie smrti

střetává s věčností božího záměru, jsou i Křižovatky určeny všem,

kdo v kolotoči moderního světa hledají naplnění slov, jako je víra,

láska a odpuštění.Ukázka z textuTony popošel k oknu a vyhlédl ven,

aniž se díval na něco konkrétního, a rukou si prohrábl kštici.

Rozhostilo se ticho; viselo mezi nimi a oddělovalo je jako těžká

opona, až ji poodhrnul Jack.

„Co se týče bolesti,“ řekl tiše, „je třeba hledat její kořeny.“

Tony odpověď slyšel za zády, svěsil hlavu a pohled zabořil do

podlahy.

„Já ti nevím, Jacku,“ přiznal, „nevím, jestli dokážu č


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.