Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen William O. Reece: Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat

Učebnice/Odborná literatura

William O. Reece: Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat poskytuje solidní základy znalostí týkající se struktur a funkcí zvířecího těla. Učebnice pojednává o všech běžných druzích domácích zvířat a svým sjednocujícím způsobem zahrnujícím základy anatomie a fyziologie napomáhá čtenářům pochopit vzájemné souvislosti. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Fyziologie a funkční an..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? William O. Reece: Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat koupíte i tady

Specifikace William O. Reece: Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 482 Kč

Kniha Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat poskytuje solidní základy znalostí týkající se struktur a funkcí zvířecího těla. Učebnice pojednává o všech běžných druzích domácích zvířat a svým s ... a dál?

Produkt William O. Reece: Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat

William O. Reece: Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat - parametry

Název produktu: William O. Reece: Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 482 Kč
Maximální cena: 569 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat poskytuje solidní základy znalostí týkající se struktur a funkcí zvířecího těla. Učebnice pojednává o všech běžných druzích domácích zvířat a svým sjednocujícím způsobem zahrnujícím základy anatomie a fyziologie napomáhá čtenářům pochopit vzájemné souvislosti. Jednotlivé kapitoly jsou logicky řazeny za sebou a text tak nabízí studentům připravující se na studium veterinářství vynikající úvod do problematiky. Je to také rychlý a přehledný základ pro studium v pokračovacích kurzech fyziologie a klinických předmětů.Druhé vydání učebnice (v anglickém jazyce již čtvrté) obsahuje rozšířené části týkající se anatomie a fyziologie ptáků, včetně popisu funkce ledvin, dýchací soustavy, trávení a pohlavních soustav. Více pozornosti je v tomto vydání věnováno informacím o tělních tekutinách a elektrolytech pro lepší pochopení dynamiky kapilár a ledvin. Kniha obsahuje více než 300 ilustrací, včetně mnoha nových nebo revidovaných obrázků a usnadňuje tak pochopení probíraných témat. K větší přehlednosti též napomáhají například obsahy jednotlivých kapitol, seznamy probíraných témat a testy znalostí. Důležité nebo zajímavé informace jsou v textu zvýrazněny.   O autorovi William O. Reece, DVM, PhD. je emeritním profesorem Iowa State University, Iowa, USA, fakulty veterinární medicíny, katedry biomedicínských věd. Je to jedna z největších amerických univerzit specializovaná na veterinární a zemědělské vědy. Fyziologie a funkční anatomie dom.zvířat - GRADA - Jazyk: CZ - 480 str. - ISBN: 978-80-247-3282-4 - Kniha William ReeceGRADA 2010Kniha, čeština, 480 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.