Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen William Nicholson: Otroci panství

Próza - beletrie

William Nicholson: Otroci panství

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Otroci Panství - Ohnivý vítr II - William Nicholson. Druhý díl fantasy trilogie, která si už v mnoha zemích světa získala bezpočet nadšených čtenářů. Uplynulo pět let. Město Aramanth je vlídnější – a slabší. Když na ně udeří bezohlední vojáci Panství, vypálí je a Manty odvlečou do otroctví. Orlička Hathová ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Otroci panství
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace William Nicholson: Otroci panství

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 298 Kč

Otroci Panství - Ohnivý vítr II - William Nicholson Druhý díl fantasy trilogie, která si už v mnoha zemích světa získala bezpočet nadšených čtenářů. Uplynulo pět let. Město Aramanth je vlídnější – a slabší. Když na ně udeří bezohlední vojáci Panství, vypálí je a Manty odvlečou do otroctví. Orlička Hathová je vyrvána ze své rodiny, odtržena od svého milovaného bratra Střílka a přísahá pomstu. K pomstě se připravuje i Střílek. Objevuje v sobě schopnosti národa Zpěváků a ty mu pomůžou v boji proti nepochopitelné » ... a dál?

Produkt William Nicholson: Otroci panství

William Nicholson: Otroci panství - parametry

Název produktu: William Nicholson: Otroci panství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 298 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Otroci Panství - Ohnivý vítr II - William Nicholson. Druhý díl fantasy trilogie, která si už v mnoha zemích světa získala bezpočet nadšených čtenářů. Uplynulo pět let. Město Aramanth je vlídnější – a slabší. Když na ně udeří bezohlední vojáci Panství, vypálí je a Manty odvlečou do otroctví. Orlička Hathová je vyrvána ze své rodiny, odtržena od svého milovaného bratra Střílka a přísahá pomstu. K pomstě se připravuje i Střílek. Objevuje v sobě schopnosti národa Zpěváků a ty mu pomůžou v boji proti nepochopitelné síle, která otrokářskému národu vládne. Publikace: Otroci Panství - Ohnivý vítr II - William Nicholson. William NicholsonARGO 2007Kniha, čeština, 274 stran Autor knihy William Nicholson, Vydavatelstvo ARGO


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.