Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen William King: Warhammer (série 40 000) - Hvězdný vlk

Knihy

William King: Warhammer (série 40 000) - Hvězdný vlk

Hodnocení: 1x
  • 4

V temné budoucnosti Warhammeru 40 000 je Hvězdná pěchota Adepta Astarta poslední nadějí lidstva. Mladý Ragnar z planety Fenris je povolán do vznešené, ale divoké kapituly Hvězdných vlků. Všemi svými schopnostmi, posílenými posvátným nápojem, musí ovládnout šelmu ve své duši, aby mohl bojovat spolu se svou vlčí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86814
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? William King: Warhammer (série 40 000) - Hvězdný vlk koupíte i tady

Specifikace William King: Warhammer (série 40 000) - Hvězdný vlk

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 178 Kč

V temné budoucnosti Warhammeru 40 000 je Hvězdná pěchota Adepta Astarta poslední nadějí lidstva. Mladý Ragnar z planety Fenris je povolán do vznešené, ale divoké kapituly Hvězdných vlků. Všemi svými schopnostmi, posílenými posvátným nápojem, musí ovládnout šelmu ve své duši, aby mohl bojovat spolu se svou vlčí smečkou za dobro lidstva. ... a dál?

Produkt William King: Warhammer (série 40 000) - Hvězdný vlk

William King: Warhammer (série 40 000) - Hvězdný vlk - parametry

Název produktu: William King: Warhammer (série 40 000) - Hvězdný vlk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 212 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V temné budoucnosti Warhammeru 40 000 je Hvězdná pěchota Adepta Astarta poslední nadějí lidstva. Mladý Ragnar z planety Fenris je povolán do vznešené, ale divoké kapituly Hvězdných vlků. Všemi svými schopnostmi, posílenými posvátným nápojem, musí ovládnout šelmu ve své duši, aby mohl bojovat spolu se svou vlčí smečkou za dobro lidstva. Zeď za jeho zády se otřásla. Kusy zdiva se mu odrazily od pancíře. Někdo zasáhl jeho kryt něčím silným, snad raketou nebo těžkou trhavou střelou. Ne že by na tom záleželo. Z dlouholeté zkušenosti věděl, že železobeton to snese. Sledoval výstup chronometru promítaný na jeho zorné pole. Od té doby, co dal rozkaz bratru Hrolfovi, uběhla minuta a čtyři sekundy. Odhadoval, že Hrolfovi bude trvat dvě minuty, než se dostane na pozici, a dalších deset sekund než zaměří. Bylo to víc než dost na to, aby se zbytek jeho sil dostal na určená postavení, a za tu dobu se kacířům nemohlo podařit odstřelit jeho úkryt, pokud by nenasadili mnohem mocnější zbraně než ty, co používali

dosud. To byla myšlenka, která podle všeho proběhla hlavou i nepřátelskému veliteli. Ragnar uslyšel blížící se skřípění gigantických pásů. Věděl, že musí patřit nepřátelskému vozidlu. Imperiální síly teprve začaly s vyloďováním; Hvězdní vlci tvořili předvoj. Bylo příliš brzy na to, aby už vyložili říšské tanky. Závěr byl prostý - ať už se přibližovalo cokoliv, nebylo to přátelské.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.