Wiky Rappa Kohout houpací
Wiky Rappa Kohout houpací

TOP 1
Wiky Rappa Kohout houpací

od 1 399 Kč
Houpadlo , materiál: dřevo, výška k sedlu: 24 cm, vhodné od 3 let .  Nestárnoucí, generacemi prověřený houpací kohout pro zábavu vašich dětí. Kohout je vyroben z pevného kvalitního materiálu a to z tvrzené vícevrstvé překližky, přičemž jednotlivé díly jsou spojeny šrouby a vruty. Houpací kohout složí nejen k zábavě, ale také k trénování koordinace pohybů.Barva je přírodní, bílá a boky jsou barevně lakovány.Klíčové vlastnostiTradiční…
dracek.cz
Doprava zdarma Skladem
1 399 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Wiky Rappa Kohout houpací
Výrobce: Wiky
Minimální cena: 1 399 Kč
Maximální cena: 2 307 Kč
Ušetříte až: 908 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Houpadlo , materiál: dřevo, výška k sedlu: 24 cm, vhodné od 3 let .  Nestárnoucí, generacemi prověřený houpací kohout pro zábavu vašich dětí. Kohout je vyroben z pevného kvalitního materiálu a to z tvrzené vícevrstvé překližky, přičemž jednotlivé díly jsou spojeny šrouby a vruty. Houpací kohout složí nejen k zábavě, ale také k trénování koordinace pohybů.Barva je přírodní, bílá a boky jsou barevně lakovány.Klíčové vlastnostiTradiční hračkaVyrobeno ze dřevaRozvíjí správnou koordinaci pohybůBarevný designRozměry sedátka:28 × 18 cmRozměry opěrky:28 × 9 cmRozměry houpačky:75 × 56 × 31 cm Tento houpací kohout je oblíbenou tradiční hračkou, se kterou si hráli už naši prarodiče. Díky vysokému opěradlu a nízko položenému sedáku je zajištěna stabilita při houpání, je tak vhodný pro děti od tří let. Pomůže rozvíjet dětskou motoriku a vybízí děti k pohybu. Houpadlo je vyrobeno z vícevrstvé tvrzené překližky. Po vybalení je nutné hračku smontovat.   Věk: od 3 let Nosnost: 20 kg Materiál: dřevo, kov Rozměry: 53,5 x 75,5 x 30,8 cm, sedák 28,5 x 18,3 cm Tradiční dřevěné houpadlo pro děti v podobě kohouta. Houpání dítě zabaví na dlouhé chvíle. Vysoké opěradlo a nízko posazené sedátko zajišťují větší stabilitu dítěte a bezpečnost při houpání. Nutná montáž. Vhodné od 3 let.Uvedená cena je za 1 kus zboží. Houpací kohout Další ze zástupu retro hraček, které nezůstaly v zapomnění a i dnes si je můžete koupit. Klasické dřevěné houpadlo - Kohout. Váha 5 kilogramů. Rozměry: 30,5 x 78 x 55 cm. Houpací kohout Další ze zástupu retro hraček, které nezůstaly v zapomnění a i dnes si je můžete koupit. Klasické dřevěné houpadlo - Kohout. Váha 5 kilogramů. Rozměry: 30,5 x 78 x 55 cm. 

Houpadlo kohout dřevěný Klasické dětské houpadlo pro použití v domácím prostředí. Boky houpadla, kde je vyobrazený kohout, jsou lakovány. Jednotlivé díly je třeba si spojit za pomocí přiložených šroubů a vrutů. Obsahuje také návod na montáž.

Rozměry kohouta jsou 53ďż˝75ďż˝30 cm a sedací plocha je 28ďż˝18 cm. * Maximální nosnost je 20 kg. *

Vhodné pro děti od 2 let.

nutná montážTechnické údaje:Roky 03Obsah balení:Houpadlo kohout dřevo 75x56x31cm v krabici houpacíPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.