Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen WEINA GALAXY 4v1

Ostatní hračky

WEINA GALAXY 4v1 cena od 0 Kč

WEINA GALAXY 4v1

Hodnocení: 1x
  • 4

HRACÍ TĚLOCVIČNA GALAXY 4 v 1 Režim kolotoče v dětské postýlce (0m+) Režim kolotoče a hrací tělocvičny v dětské postýlce (3m+) Režim hudební hrací tělocvičny (6m+) Režim s podsvíceným klávesovým nástrojem (9m+) 1/ Přesunutím jezdce spínače hračku zapněte. ( slabá hlasitost, silná hlasitost). 2/ Přesunutím jezdce ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

WEINA GALAXY 4v1 - parametry

Název produktu: WEINA GALAXY 4v1
Výrobce: Weina
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

HRACÍ TĚLOCVIČNA GALAXY 4 v 1 Režim kolotoče v dětské postýlce (0m+)

Režim kolotoče a hrací tělocvičny v dětské postýlce (3m+)

Režim hudební hrací tělocvičny (6m+)

Režim s podsvíceným klávesovým nástrojem (9m+) 1/ Přesunutím jezdce spínače hračku zapněte. ( slabá hlasitost, silná hlasitost).

2/ Přesunutím jezdce spínače zapnětě noční osvětlení a rotující kolotoč: Pouze melodie. Melodie s nočním osvětlením. Melodie s rotujícím kolotočem a nočním osvětlením. 3/ Přesunutím jezdce spínače vyberte ukolébavku nebo melodii: Zklidňující ukolébavka. Uvolňující melodie. 4/ Přesunutím jezdce spínače vyberte vhodný časovač: Melodie/ukolébavka bude hrát nepřetržitě. Melodie/ukolébavka přestane hrát přibližně po 5 minutách.

5/ Dítě může mačkat průhledné klávesy a otáčet velkými kladkami, a volit tak melodie a blikající světla. 6/ Rotující chřestítka. UPOZORNĚNÍ: Výrobek musí sestavovat dospělá osoba.  Možnost poranění rotujícími mechanickými komponenty. Uchovávejte mimo dosah dětí.  Až se dítě začne zvedat na rukou a kolenou, sejměte kolotoč z dětské postýlky či ohrádky.  Kolotoč je určen k vizuální stimulace dítěte, není určen k tomu, aby jej dítě drželo rukama.  Je-li připevněn k dětské postýlce či ohrádce, sundejte jej, jakmile se dítě začne vzpírat na rukou a kolenou. Umožňuje-li to jeho konstrukce, připevněte jej na zeď nebo strop tak, aby bylo zaručeno, že na něj stojící dítě rukama nedosáhne.  Všechny připevňovací prvky dodané s výrobkem vždy pevně přidělejte k dětské postýlce a ohrádce přesně podle návodu. Jejich stav často kontrolujte.  K dětské postýlce či ohrádce nepřidělávejte dodatečně další šňůry a řemínky. Informace pro zákazníky l VAROVÁNÍ! Před použitím výrobku odstraňte jakékoliv plastové obaly a jiné části, které nejsou součástí hračky a uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí udušení. l Baterie může vkládat pouze dospělá osoba.

l Nepoužívejte nabíjecí baterie.

l Baterie, které nejsou určeny k nabíjení nenabíjejte.

l Používejte pouze baterie stejného nebo ekvivalentního typu jak doporučeno.

l Baterie vkládejte správnou polaritou.

l Vybité baterie vyjměte z hračky.

l Kontakty baterie nesmí být zkratovány.

  • l Nemíchejte staré a nové baterie. Nemíchejte alkalické, standardní (uhlík-zinek) nebo nabíjecí (nikl-kadmiové) baterie.Dětské centrum aktivity 4 v 1 navržené tak, aby rostlo společně s vaším dítětem. Tato hrací tělocvična přichází se čtyřmi různými funkcemi, které rozvíjí dětské dovednosti, hravost a fantazii. Hudební kolotoč lze buď připevnit na dětskou postýlku nebo používat samostatně. Dítě může mačkat průhledné klávesy a otáčet velkými kladkami a volit tak melodie a blikající světla. Jednoduchá montáž. Funkce:
  • hudební hrací tělocvična
  • podsvícené klávesy
  • hudební kolotoč
  • noční osvětlení Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 4.900 Výška (cm): 67.00 Šířka (cm): 55.00 Hloubka (cm): 45.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 4.900 Výška (cm): 67.00 Šířka (cm): 55.00 Hloubka (cm): 45.00 EAN: 4893062020767 Záruční doba: 24 měsíců Dětské centru

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.