Srovnání cen » Software a Hry » Hry na PS3 » Srovnání cen Warhammer 40.000: Space Marine pro PS3

Hry na PS3

Warhammer 40.000: Space Marine pro PS3

Hodnocení: 1x
  • 4

WARHAMMER 40.000: SPACE MARINE je third-person akce zasazená do prostředí oblíbeného světa Warhammer 40,000. Přenese hráče na kovářský svět Graia, jenž se ocitá pod útokem krvelačných hord orků. Zachránit jej mohou jen geneticky uprave ní bojovníci zakutí do posvátného brnění - Vesmírní mariňáci. Smyslem života ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87821
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Warhammer 40.000: Space Marine pro PS3

Kategorie Hry na PS3
Nejnižší cena 687 Kč

WARHAMMER 40.000: SPACE MARINE je third-person akce zasazená do prostředí oblíbeného světa Warhammer 40,000. Přenese hráče na kovářský svět Graia, jenž se ocitá pod útokem krvelačných hord orků. Zachránit jej mohou jen geneticky uprave ní bojovníci zakutí do posvátného brnění - Vesmírní mariňáci. Smyslem života těchto válečníků, kteří v boji vydají za stovku běžných vojáků, je chránit Impérium a ničit jeho nepřátele v nekonečné válce trvající již desítky tisíc let. Hráč se ocitá v roli kapitána Tituse, vedoucího » ... a dál?

Produkt Warhammer 40.000: Space Marine pro PS3

Warhammer 40.000: Space Marine pro PS3 - parametry

Název produktu: Warhammer 40.000: Space Marine pro PS3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 687 Kč
Maximální cena: 688 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

WARHAMMER 40.000: SPACE MARINE je third-person akce zasazená do prostředí oblíbeného světa Warhammer 40,000. Přenese hráče na kovářský svět Graia, jenž se ocitá pod útokem krvelačných hord orků. Zachránit jej mohou jen geneticky uprave

ní bojovníci zakutí do posvátného brnění - Vesmírní mariňáci. Smyslem života těchto válečníků, kteří v boji vydají za stovku běžných vojáků, je chránit Impérium a ničit jeho nepřátele v nekonečné válce trvající již desítky tisíc let. Hráč se ocitá v roli kapitána Tituse, vedoucího výsadek Vesmírných mariňáků na napadený kovářský svět. Záhy se však ukáže, že orkové nejsou ten největší problém, jenž zde na císařské vojáky čeká. Hlavní rysy: - prozatím neuvedeny Multiplayer: ano

Minimální konfigurace: konzole SONY PlayStation 3

Podporované příslušenství: Dualshock 3 Info: zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.

Doporučený věk: 18 let Překlad nebo vyhledávaná slova hry WARHAMMER 40.000: SPACE MARINE: Space Marine kombinuje intenzivní boj zblízka i zdálky a hráči propůjčuje roli elitního, geneticky vylepšeného vojáka vybaveného nejmodernější výstrojí. Hráči jsou vrženi přímo doprostřed boje, ve kterém mají za pomoci zničujících zbraní ubránit lidskou říši před invazí divokých a krutých orků.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.