Walmark Urinal Akut 20 tablet
Walmark Urinal Akut 20 tablet

Walmark Urinal Akut 20 tablet

Urinal Akut je nejsilnější přípravek z celé řady Urinal, který zajišťuje první pomoc při náhlých potížích vyžadující rychlou a účinnou péči o močové cesty nyní v inovovaném složení. První pomoc při akutních potížích močových cest se zlatobýlem obecným nejvyšší koncentrace brusinek jedna tableta odpovídá 423 000mg čerstvých plodů brusinek účinný již od prvního dne užívání stačí 1 tableta denně 99% našich zákazníků je spokojeno s účinností…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Walmark Urinal Akut 20 tablet
Výrobce: Walmark
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Urinal Akut je nejsilnější přípravek z celé řady Urinal, který zajišťuje první pomoc při náhlých potížích vyžadující rychlou a účinnou péči o močové cesty nyní v inovovaném složení.

První pomoc při akutních potížích močových cest se zlatobýlem obecným

  • nejvyšší koncentrace brusinek
  • jedna tableta odpovídá 423 000mg čerstvých plodů brusinek
  • účinný již od prvního dne užívání
  • stačí 1 tableta denně
  • 99% našich zákazníků je spokojeno s účinností Urinalu Akut

Obsahuje aktivní složku CystiCran®, prémiový, vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon) s garantovaným obsahem 36 mg PAC (proanthokyanidinů) v jedné tabletě.

Nově složení obohaceno o zlatobýl obecný přispívá k správné funkci močového měchýře a dolních močových cest. Vitamin D podporuje správnou funkci imunitního systému.

Brusinky jsou bohatým zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a jiných přírodních látek. Obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají ochránit buňky a tkáně před volnými radikály. Jedinečná technologie zpracování brusinek ve formě extraktu CystiCran® zajišťuje kvalitu a obsah účinných látek.

Složení v 1 tabletě:

CystiCran®(extrakt Vaccinium macrocarpon)

90 mg -
  • obsahuje proanthokyanidiny (min. 40%)(ekviv. min. 423 000 mg plodů brusinek)

36,0 mg

 

Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) extrakt min. 10:1(ekviv. min. 200 mg zlatobýlu obecného)

20,0 mg

-

Vitamin D

5,0 µg

100

* % doporučené denní dávky

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu denně, zapijte dostatečným množstvím vody.

Balení:

20 tablet - dávka na 20 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhrada prstré stravy. nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

V naší nabídce naleznete také další přípravky s brusinkou velkoplodou a další produkty na močové cesty.

Informace o značce Walmark WALMARK patří mezi subjekty, které se již několik let významnou měrou podílejí na budování trhu s doplňky stravy. Úspěchy, kterých dosáhli doma i v zahraničí jsou podloženy cílevědomostí, tvrdou prací, ale i potřebnou dávkou štěstí. Firemní kultura postavená na pevných morálních principech, spolu s loajalitou zaměstnanců učinily z WALMARKU spolehlivého a osvědčeného partnera. WALMARK je důkazem toho, že i v dnešním globalizovaném světě může vzniknout firma, která se bez zahraničního kapitálu a cizího know-how dokáže prosadit v tak náročném oboru, jakým je farmaceutická výroba. Poznání, že je možné přijít s nápadem, realizovat jej a uspět, je pro WALMARK inspirací a výzvou k další práci.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.