MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Doplňky stravy » Ostatní z kategorie doplňky stravy » Srovnání cen Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

Ostatní z kategorie doplňky stravy

Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

Hodnocení: 26x
  • 3.03846
EAN: 8595165296853

Oblíbená kloubní výživa Proenzi 3+ je ten správný dárek, který vaši blízcí ocení při každém pohybu. Proenzi 3+ obsahuje trojkombinaci velmi účinných látek, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a Lignisul MSM, které podporují obnovu a regeneraci kloubů a zlepšují jejich pohyblivost. Ve zdravém kloubu existuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8141
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

Nejlevnější nabídky

Čerstvá hodnocení Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

  • 5

Květoslava, 23. ledna 2017

produkt užívám léta a pomáhá mi při pohyblivosti a mírní i bolesti


Specifikace Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

Kategorie Ostatní z kategorie doplňky stravy
Výrobce Walmark
Nejnižší cena 441 Kč

Proenzi 3 plus 180 tablet od Walmark na GigaLékárna.cz za 441 Kč . ... a dál?

Produkt Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

Walmark Proenzi 3+ 180 tablet - parametry

Název produktu: Walmark Proenzi 3+ 180 tablet
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 441 Kč
Maximální cena: 2 489 Kč
Ušetríte až: 2 048 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.04 bodů z 5
Počet hodnocení: 26 x
Hodnocení:
  • 3.03846
Podrobný popis:

Oblíbená kloubní výživa Proenzi 3+ je ten správný dárek, který vaši blízcí ocení při každém pohybu. Proenzi 3+ obsahuje trojkombinaci velmi účinných látek, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a Lignisul MSM, které podporují obnovu a regeneraci kloubů a zlepšují jejich pohyblivost.

Ve zdravém kloubu existuje rovnováha mezi zatížením kloubních ploch a odolností chrupavky a kosti. S rostoucím věkem nebo při nadměrné zátěži dochází k postupnému opotřebení chrupavky, kterou jsou klouby potaženy. Je čím dále méně elastická, přestává chránit kostěnou část a pružně tlumit tvrdé nárazy. Dochází k omezení pohybu a nastupují potíže. Nejčastější příčinou potíží kloubů je osteartróza, při které dochází k destrukci postiženého kloubu. Zpočátku se potíže dostavují pouze při pohybu, později přicházejí v klidu, a to se stupňující se intenzitou. Typická je citlivost na chlad a změny počasí.

Proenzi 3+ je doporučován při zvýšené zátěži nosných kloubů (při náročné fyzické práci, u sportovců a osob s nadváhou), osobám střední a vyšší věkové kategorie, mladším osobám jako ochrana kloubního a pohybového aparátu, u osob s vrozenými odchylkami ve vývoji kloubů. Proenzi 3+ je vhodné užívat při lehčích a středních bolestech kloubů, při příznacích předčasného opotřebení kloubů (ztuhlost, bolest), při poranění vazů, šlach a svalových úponů a obecně starším lidem k efektivní péči o klouby.

Kdy produkt Proenzi 3+ pomáhá: účinně chrání, vyživuje a regeneruje klouby,

má pozitivní vliv na správnou strukturu a funkci kloubů,

podporuje mechanické a elastické vlastnosti chrupavky,

zmírňuje bolestivé projevy kloubních zánětů,

snižuje riziko poškození kloubů,

přispívá k potlačení kloubní ztuhlosti a zlepšení hybnosti kloubů,

příznivě ovlivňuje zdraví kloubů a zlepšuje jejich celkovou odolnost. Produkt Proenzi 3+ obsahuje: Glukosamin sulfát - slouží jako základní stavební složka kloubní chrupavky. Pomáhá udržovat kloub a kloubní chrupavku zdravou.

Chondroitin sulfát - je základní stavební látkou mezibuněčné hmoty chrupavky. Pozitivně ovlivňuje strukturu kosti pod kloubní chrupavkou, což významně přispívá ke zdraví celého kloubu. Ve spojení s glukosamin sulfátem se zapojuje přímo do regeneračních procesů v kloubní chrupavce, zlepšuje její hydrataci, mechanické a elastické vlastnosti a snižuje aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavky.

Lignisul MSM - je důležitý pro tvorbu kolagenu a správné utváření chrupavčité a kostní tkáně. Jedná se o velmi čistou formu MSM, jejíž výsledná čistota 99,97 % dává záruku té nejvyšší kvality. Látce Lignisul MSM je připisována schopnost v relativně krátkém čase pomoci při odstraňování bolesti kloubů, svalů a šlach, odbourávat poškozenou kloubní tkáň a eliminovat záněty, s čímž souvisí také odstranění otoků. Složení v 1 tabletě:

500 mg glukosamin sulfát, 300 mg MSM, 200 mg chondroitin sulfát, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý, povlékací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, polyfruktóza, hrachový škrob, talek, triglyce


Recenze Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

Květoslava, 23. ledna 2017produkt užívám léta a pomáhá mi při pohyblivosti a mírní i bolesti
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Walmark Proenzi 3+ 180 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

Nejoblíbenější doplňky stravy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.