Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wales Hadí sága 2: Stín temné královny - Žoldáci - R.E. Feist

Knihy

Wales Hadí sága 2: Stín temné královny - Žoldáci - R.E. Feist

Hodnocení: 1x
  • 4

Hadí sága 2 / Žoldáci - R. E. Feist. Na předchozích výpravách na Novindus Calis se svými muži proti Smaragdové královně bojoval, nyní má ale za úkol se k jejímu vojsku přidat a zjistit co nejvíc o jejích plánech. Pravidla najímání žoldnéřských skupin na Novindu se však poněkud pozměnila a tak Calisova jednotka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wales Hadí sága 2: Stín temné královny - Žoldáci - R.E. Feist

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 209 Kč

Na předchozích výpravách na Novindus Calis se svými muži proti Smaragdové královně bojoval, nyní má ale za úkol se k jejímu vojsku přidat a zjistit co nejvíc o jejích plánech. Pravidla najímání žoldnéřských skupin na Novindu se však poněkud pozměnila a tak Calisova jednotka dosáhne svého poněkud dříve a jinak, než plánovala... Najednou již nejde ani tak o to zjistit, co Pantathiané plánují, jako spíše o to dokázat se s těmito informacemi vrátit. Calisově oddílu se navíc náhodou podaří nalézt tajné sídlo hadích » ... a dál?

Produkt Wales Hadí sága 2: Stín temné královny - Žoldáci - R.E. Feist

Wales Hadí sága 2: Stín temné královny - Žoldáci - R.E. Feist - parametry

Název produktu: Wales Hadí sága 2: Stín temné královny - Žoldáci - R.E. Feist
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 282 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hadí sága 2 / Žoldáci - R. E. Feist. Na předchozích výpravách na Novindus Calis se svými muži proti Smaragdové královně bojoval, nyní má ale za úkol se k jejímu vojsku přidat a zjistit co nejvíc o jejích plánech. Pravidla najímání žoldnéřských skupin na Novindu se však poněkud pozměnila a tak Calisova jednotka dosáhne svého poněkud dříve a jinak, než plánovala... Najednou již nejde ani tak o to zjistit, co Pantathiané plánují, jako spíše o to dokázat se s těmito informacemi vrátit. Calisově oddílu se navíc náhodou podaří nalézt tajné sídlo hadích kněží a zjistit, že v celé záležitosti s Pantathiany je cosi hodně v nepořádku. Hadí sága 2 / Žoldáci - R. E. Feist od nakladatelství Wales v kategorii Sci-fi a Fantasy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Zatímco na všech předchozích výpravách na Novindus Calis se svými muži proti vojsku Smaragdové královny bojoval, nyní se do vzdálené ostrovní říše vydal s opačným cílem - chce se i se svou speciálně vycvičenou kumpanií k jejímu vojsku přidat. Smaragdová královna se však mezitím rozhodla poněkud změnit pravidla najímání žoldnéřských skupin a tak svého primárního cíle Calisova jednotka dosáhne mnohem dříve, než by možná chtěla. Pak už jde nejen o to zjistit, co Patathiané plánují, ale hlavně se s informacemi vrátit. Čirou náhodou se Calisově oddílu podaří nalézt dlouho hledané sídlo hadích kněží, ale současně zjišťují, že v celé záležitosti kolem Smaragdové královny je něco velmi, velmi v nepořádku... Druhá kniha ze dvou.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.