WALACHIA Stavebnice Vario Box
WALACHIA Stavebnice Vario Box

TOP 15
WALACHIA Stavebnice Vario Box

od 2 999 Kč
Dřevěná stavebnice Walachia Vario Box 450 dílů (VARIO+XL+FORT) Skládací dřevěná stavebnice VARIO v dřevěné bedně. Obsahuje stavebnici VARIO 72 dílů, VARIO XL 184 dílů a VARIO FORT 194 dílů bez kartónových krabic, celkem 450 dílů. Stavebnice VARIO obsahuje skládací a rozkládací modely staveb, zhotovené z hlazených bukových kulatin o průměru 15 mm, v délkách od 28 do 250 mm, opatřených frézovanými půlkulatými zámky. Jsou navzájem kompatibilní a…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Skladem
2 999 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: WALACHIA Stavebnice Vario Box
Výrobce: WALACHIA
Minimální cena: 2 999 Kč
Maximální cena: 3 919 Kč
Ušetříte až: 920 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Typ stavebnice: Dřevěné stavebnice

Parametry

Materiál: dřevo
Počet dílků: 450 ks
Věk od: od 3 let
Vhodné pro: pro všechny

Popis produktu

Dřevěná stavebnice Walachia Vario Box 450 dílů (VARIO+XL+FORT) Skládací dřevěná stavebnice VARIO v dřevěné bedně. Obsahuje stavebnici VARIO 72 dílů, VARIO XL 184 dílů a VARIO FORT 194 dílů bez kartónových krabic, celkem 450 dílů. Stavebnice VARIO obsahuje skládací a rozkládací modely staveb, zhotovené z hlazených bukových kulatin o průměru 15 mm, v délkách od 28 do 250 mm, opatřených frézovanými půlkulatými zámky. Jsou navzájem kompatibilní a umožňují postavit desítky variant staveb. Okna a dveře, slepené z masivních profilů, se vkládají do stěn staveb. Jsou uloženy v bytelné bedně vyrobené z bukového masivu a překližky, opatřené kolečky a sloužící také jako součást sedacího nábytku v dětském pokoji nebo ve školce. Česká firma  WALACHIA® je rodinná firma, založená roku 1991 vyrábějící dřevěné hračky ve Zlínské kraji ve Fryštáku. Firma prosperuje, přibývá typů vyráběných stavebnic. Stavebnice se zdokonalují, používají se lepší materiály. Prototypy se mění v sériové výrobky. K původním pěti typům přibyly postupně další.  Nyní vyrábí  WALACHIA®  34 typů stavebnic. Pravidelně jsou prezentovány na výstavách v Praze, Norimberku, Dubaji, Lipsku a New Yorku. V praktické dřevěné bedně se ukrývá poklad v podobě 400 dílů úžasné kreativní stavebnice VARIO. Box obsahuje všechny dílky ze stavebnic VARIO, VARIO XL a FORT, ze kterých postavíte opravdu cokoliv, ať už si vysníte hrad s opevněním, vysokou věž, nebo rovnou celé město ... záleží jen na vaší fantazii. Stavebnice VARIO české firmy Walachia obsahuje skládací a rozkládací modely staveb a je zhotovená z velmi kvalitních hlazených bukových kulatin o průměru 15 mm, v délkách od 28 do 250 mm, opatřených frézovanými půlkulatými zámky. Jednotlivé díly jsou navzájem kompatibilní a umožňují postavit desítky variant staveb. Okna a dveře, slepené z masivních profilů, se vkládají do stěn staveb. Je uložena v pevné kartónové krabici, která zajišťuje její dlouholetou životnost.    

Walachia Vario Box

Dřevěná bedýnka na kolečkách z masivního bukového dřeva a překližky ukrývá 450 dílků dřevěné stavebnice Vario. Dílky o průměru 15 mm mohou děti spojovat pomocí zámků na jejich koncích, střechy i štíty připojovat pomocí suchých zipů a osazovat masivní dveře a okna.

Přednosti:

  • vzájemná kombinovatelnost Vario, Vario XL a Fort
  • rozvíjí zručnost a logickou úvahu
  • práce s příjemným dřevěným materiálem

Kupte dětem stavebnici značky Walachia!

Vhodné pro děti od 8 let Materiál: dřevo Počet dílů: 450 Země původů: ČR

Stavebnice Walachia, která je snadno skládací a rozkládací z masivního bukového dřeva. Skládá se ze stavebnic Vario + Vario XL + Fort.

Jednotlivé stavby lze opakovaně skládat i rozkládat. Dodává se v dřevěné bedýnce s kolečky, široké 30 cm, dlouhé 43 cm a vysoké 43 cm. Bedýnka váží přibližně 12 kg

Počet dílů: 450

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.