Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery

Knihy naučná literatura

W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové, druhé doplněné a aktualizované vydání bestselleru Inner Game of Work W. Timothyho Gallweye, mezinárodně uznávaného autora, konzultanta a vynikajícího kouče, které pod názvem Inner Game pro manažery. Tajemství vysoké pracovní výkonnosti připravilo nakladatelstvíManagement Press (brož., 260 str., doporučená cena ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Inner Game pro manažery
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery koupíte i tady

W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 4

Na základě 1 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery

  • - srozumitelná a skvělá příručka pro každého, kdo chce objevit svůj skrytý potenciál
  • - inspirativní

Čerstvá hodnocení W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery

  • 5

hanka, 18. srpna 2012

  • - srozumitelná a skvělá příručka pro každého, kdo chce objevit svůj skrytý potenciál
  • - inspirativní

Knížka je napsaná velmi poutavě a srozumitelně, obsahuje mnoho srovnání byznysu a sportu. Na lidské možnosti se dívá z dost neobvyklého úhlu pohledu - zabývává se vnitřními prioncipy úspěchu v jakékoliv činnosti, nikoliv povrchními radami jak zmanipulovat sebe nebo své okolí.


Specifikace W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 271 Kč

Nové vydání knihy úspěšného amerického poradce se zabývá uplatněním originální metody zvyšování výkonnosti - Inner Game - v pracovním prostředí. Autor vychází ze své dlouholeté zkušenosti s aplikací m ... a dál?

Produkt W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery

W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery - parametry

Název produktu: W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 271 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové, druhé doplněné a aktualizované vydání bestselleru Inner Game of Work W. Timothyho Gallweye, mezinárodně uznávaného autora, konzultanta a vynikajícího kouče, které pod názvem Inner Game pro manažery. Tajemství vysoké pracovní výkonnosti připravilo nakladatelstvíManagement Press (brož., 260 str., doporučená cena 389 Kč, z angličtiny knihu přeložil Aleš Lisa), aplikuje autorovu originální, praxí prověřenou metodu zvyšování výkonnosti Inner Game na pracovní prostředí.     Autor dokládá, že principy metody Inner Gamepřestály zkoušku času a během uplynulého čtvrtstoletí se úspěšné uplatnily v bezpočtu oblastí, mimo jiné i oblasti pracovních činností, kde představují životaschopnou alternativu k tradičním metodám vedení lidí.     Gallwey vychází z mnohaleté zkušenostis využitím metody ve sportu i ve firmách a pomáhá lidem překonat mentální překážky, které zabraňují, aby se soustředili na výkon, změnili své mentální rozpoložení a plně mobilizovali svůj osobní potenciál.     Uplatnění metody umožňuje rovněž úspěšnězvládnout tzv. vnitřní zápas (například s obavami z neúspěchu, s nedostatkem sebedůvěry, s odporem vůči změnám, s pochybnostmi o smyslu vlastního konání), který v naší mysli probíhá pokaždé, snažíme-li se dosáhnout lepších výsledků.     Metoda InnerGame  mění vztah lidí k práci a což je mnohem důležitější umožňuje organizacím učit se, zlepšovat výkonnost a vytvářet příjemnější pracovní prostředí. Její uplatnění potvrzuje, že je možné vytvářet organizace, které budou ekonomicky úspěšné asoučasně umožní lidem nalézt hlubší smysl práce, než je zisk.     Metoda Inner Game představuje slibný začátek na cestě ke svobodné práci, říká W. Timothy Gallwey. To, zda tato cesta bude úspěšná, závisí v prvé řadě na tom, zda budete mít důvěru vevlastní schopnosti, zda budete věřit sami sobě.W. Timothy Gallwey je autorem několika velice úspěšných knih o metodě Inner Game (Inner Game of Work, Inner Game of Golf, Inner Game of Tennis, Inner Game of Stress, Inner Skiing). Se svým přítelem Sirem Johnem Whitmoremzaložil společnost Inner Game Corporation, která tuto metodu rozvoje výkonnosti jednotlivců i týmů úspěšně uvádí do praktického života, nejen ve sportu, ale i v byznysu, zdravotnictví či vzdělávacích společnostech. Vede tréninkové programy Inner Game v mnoha světoznámýchfirmách, jako jsou například Anheuser Busch, Apple Computer, IBM či Coca-Cola, a je rovněž vynikajícím a proslulým koučem.     W. Timothy Gallwey nyní žije v Agoura Hills v Kalifornii. (tajemství vysoké pracovní výkonnosti) Nové vydání knihy úspěšného amerického poradce se zabývá uplatněním originální metody zvyšování výkonnosti - Inner Game - v pracovním prostředí. Autor vychází ze své dlouholeté zkušenosti s aplikací metody ve sportu i ve firmách a pomáhá lidem překonat mentální překážky, které zabraňují, aby se soustředili na výkon, příslušným způsobem změnili své vnitřní rozpoložení a plně mobilizovali svůj osobní potenciál. Předkládá i praktické nástroje, jak úspěšně zvládat svůj "


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.