Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole

Učebnice/Odborná literatura

Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole - Ludmila Fialová, Libor Flemr, Eva Marádová, Vladislav Mužík. Tato monografie si klade za cíl poskytnout orientaci v teoretických východiscích pro tělesnou výchovu a výchovu ke zdraví a současně i v aktuálním stavu vzdělávací oblasti Člověk a zdraví v českých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vzdělávací oblast Člově..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole koupíte i tady

Specifikace Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 144 Kč

Tato monografie si klade za cíl poskytnout orientaci v teoretických východiscích pro tělesnou výchovu a výchovu ke zdraví a současně i v aktuálním stavu vzdělávací oblasti Člověk a zdraví v českých šk ... a dál?

Produkt Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole

Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole - parametry

Název produktu: Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 247 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole - Ludmila Fialová, Libor Flemr, Eva Marádová, Vladislav Mužík. Tato monografie si klade za cíl poskytnout orientaci v teoretických východiscích pro tělesnou výchovu a výchovu ke zdraví a současně i v aktuálním stavu vzdělávací oblasti Člověk a zdraví v českých školách. Jednotlivé kapitoly (proměny školního vzdělávání v posledním čtvrtstoletí, tvorba kurikula i standardů, výzkum ve školní praxi, podmínky pro výuku oborů Tělesná výchova a Výchova ke zdraví) přinášejí informace o úskalích a výzvách, které bude třeba v následující etapě reformy českého školství řešit. Předložené návrhy a doporučení se opírají o výzkumné výsledky a kritickou analýzu současné situace. Autoři chtějí podnítit odbornou diskuzi, která by zvýšila prestiž a kvalitu vzdělávání v oblasti Člověk a zdraví. Vzdělávací oblast Člověk a zdraví v současné škole - Ludmila Fialová, Libor Flemr, Eva Marádová, Vladislav Mužík od nakladatelství Karolinum v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.