Srovnání cen » Výrobci » Výrobci začínající na H

Výrobci začínající na H

Vybíráte si produkty při nakupování online podle značek?
Zde si můžete zjistit informace o nejoblíbenějsích značkách jako je popis.

A B C D E G H I J L M N O P R S T V W X

HANNAH

. .

Hodnocení:   0x

HECHT

. .

Hodnocení:   95x

HP

Společnost HP, neboli Hewlett-Packard, patří mezi dalšího giganta v oboru informačních technologiích. Založena byla v roce 1934 během světové krize, kdy dva právě vystudovaní mladíci ( William Hewlett a David Packard ) vytvořili v malé garáži svůj první výrobek – elektronický audiooscilátor, který díky skvělému nápadu mohli prodávat zhruba za čtvrtinovou cenu oproti konkurenci.

Hodnocení:   187x

HTC

Společnost Htc je dokonalou ukázkou toho, jak se během několika málo let může z maličké firmičky stát opravdový gigant, který znají lidé po celém světě. Htc je poměrně mladou značkou.

Hodnocení:   79x

HUAWEI

Huawei je jednou z největších světových firem působících v oblasti telekomunikací. Historie této značky se začala psát roku 1988, kdy ji založil Žen Čeng-fej.

Hodnocení:   243x

HUSKY

. .

Hodnocení:   2x

HUSQVARNA

. .

Hodnocení:   0x

HUSSE

Husse je švédský výrobce vysoce kvalitních granulovaných a konzervovaných krmiv, kosmetiky, výživových doplňků a pochoutek pro psy a kočky na míru. Více na www.

Hodnocení:   0x

HYUNDAI

Společnost Hyundai bezesporu patří mezi další gigantické průmyslové seskupení, které patří  mezi lídry v mnoha odvětvích. Jednou z nejznámějších firem, která nese znak Hyundai, patří Hyundai  Motor Company.

Hodnocení:   113x
A B C D E G H I J L M N O P R S T V W X

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.