Srovnání cen » Výrobci

Výrobci

Vybíráte si produkty při nakupování online podle značek?
Zde si můžete zjistit informace o nejoblíbenějsích značkách jako je popis.

A B C D E G H I J L M N O P R S T V W X

SAMSUNG

Společnost Samsung je zřejmě mnohem větší, než si mnozí lidé představují. Tato společnost se rozhodně nesoustředí pouze na výrobu elektroniky.

Hodnocení:   213x

HUAWEI

Huawei je jednou z největších světových firem působících v oblasti telekomunikací. Historie této značky se začala psát roku 1988, kdy ji založil Žen Čeng-fej.

Hodnocení:   163x

BOSCH

Bosch je německá firma působící hned v několika oborech. Zaměstnává několik desítek lidí a působí zhruba v padesáti zemích světa.

Hodnocení:   168x

LENOVO

Nadnárodní společnost Lenovo je druhým největším výrobcem osobních počítačů na celém světě. I když existuje na firmu podobných rozměrů poměrně krátce, může se pyšnit opravdu bohatou historií.

Hodnocení:   329x

NOKIA

Historie finské firmy Nokia sahá až do roku 1865, kdy její zakladatel, Friedrik Idestam, postavil na břehu řeky mlýn na dřevní buničinu, ve kterém byl vyráběn papír. Společnost se tedy původně pohybovala v úplně jiném odvětví, než je tomu dnes.

Hodnocení:   189x

SONY

Společnost Sony patří mezi světové hvězdy elektronického průmyslu. Její historie sahá až do roku 1946, kdy japonští technici Masaru Ibuka a Akio Morita založili firmu, která původně nesla zdlouhavý název Tokyo Telecommunications Engineering Corporation ( Tokyo Tsushin Kogyo ) a měla jen několik zaměstnanců.

Hodnocení:   197x

LG

Společnost patří mezi další giganty pohybující se v oboru spotřební elektroniky. Historie značky sahá až do roku 1958.

Hodnocení:   184x

ELECTROLUX

Jistě znáte chladničky, myčky, pračky, vysavače, sporáky a trouby prodávané pod uznávanými značkami jako Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka a Frigidaire. Od firmy ELECTROLUX vždy očekávejte kvalitu a důmyslné technické inovace, které vycházejí vstříc skutečným požadavkům běžných spotřebitelů i profesionálů.

Hodnocení:   69x

HECHT

. .

Hodnocení:   43x

WHIRLPOOL

Výrobce spolehlivé bílé techniky a elektrospotřebičů, které přinášejí lidem větší pohodlí a umožňují jim lépe vychutnávat život. Výrobky značky Whirlpool pomáhají lidem v každém domě, v každém bytě, prostě všude.

Hodnocení:   70x

BEKO

. .

Hodnocení:   58x

ADIDAS

. .

Hodnocení:   40x

PHILIPS

Další ze seznamu největších světových společností pohybujících se v oblasti vývoje a výroby elektroniky je celým názvem Royal Philips Electronics of the Netherlands, zkráceně Philips. Historie značky sahá do roku 1891, kdy v Eidhovenu otec a syn, Anton a Gerard Philipsovi, založili malou firmičku, která měla vyrábět žárovky s uhlíkovým vláknem.

Hodnocení:   188x

PANASONIC

Panasonic patří mezi další gigantické firmy, které zaměstnávají desítky tisíc lidí a prodává své výrobky prakticky po celém světě. Historie značky sahá až do roku 1918, kdy Konosuke Matsushita, který předtím pracoval v jiné firmě zabývající se výrobou elektroniky, založil společnost, které dal název Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works (to v překladu znamená: Společnost na výrobu elektrických zařízení).

Hodnocení:   207x

MORA

. .

Hodnocení:   75x

CANON

Canon je dnes jednou z největších firem, které se zabývají výrobou fotoaparátů. Historie značky sahá až do roku 1933, kdy Goro Yoshida a jeho švagr Takeo Maeda přicházejí s jasnou vizí – chtějí začít s výrobou japonských fotoaparátů, které měli být konkurencí pro ty německé, které dominovali po celém světě.

Hodnocení:   191x

HP

Společnost HP, neboli Hewlett-Packard, patří mezi dalšího giganta v oboru informačních technologiích. Založena byla v roce 1934 během světové krize, kdy dva právě vystudovaní mladíci ( William Hewlett a David Packard ) vytvořili v malé garáži svůj první výrobek – elektronický audiooscilátor, který díky skvělému nápadu mohli prodávat zhruba za čtvrtinovou cenu oproti konkurenci.

Hodnocení:   164x

NIKE

Společnost Nike je celosvětově známá firma zabývající se výrobou a distribucí sportovního zařízení a oblečení. Vznikla již v roce 1964 a založena byla atletem Philipem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem – původně pod jménem Blue Ribbon Sports.

Hodnocení:   143x

APPLE

Apple jistě není třeba dlouho představovat. Je to jedna z nejznámějších firem zabývajících se výrobou osobních počítačů, notebooků, mobilních telefonů a v neposlední řadě tabletů, které se stávají fenoménem poslední doby.

Hodnocení:   158x

ASUS

Pokud se aspoň trošku vyznáte na trhu s počítači, notebooky, s hardwarem a s dalšími věcmi podobného ražení, určitě uznáte, že Asus patří mezi jednu z hlavních firem, které se zde pohybují. Společnost patří mezi poměrně mladé – založena byla v roce 1989 čtyřmi inženýry z konkurenčního Aceru.

Hodnocení:   161x
A B C D E G H I J L M N O P R S T V W X

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.