Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vydavateľstvo Matice slovenskej Slovakistika 1/2012 - Imrich Sedlák

Knihy

Vydavateľstvo Matice slovenskej Slovakistika 1/2012 - Imrich Sedlák

Hodnocení: 1x
  • 4

Nový vedecko-populárny zborník Matice slovenskej prezentuje najnovšie poznatky z oblasti literárnej vedy, jazykovedy a príbuzných spoločenskovedných disciplín. Zborník členený na 4 časti – Jazyk, Literatúra, Kultúra a Informácie – je určený slovenským i zahraničným vedeckým kruhom a širokej čitateľskej verejnosti. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vydavateľstvo Matice slovenskej Slovakistika 1/2012 - Imrich Sedlák koupíte i tady

Specifikace Vydavateľstvo Matice slovenskej Slovakistika 1/2012 - Imrich Sedlák

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 137 Kč

Nový vedecko-populárny zborník Matice slovenskej prezentuje najnovšie poznatky z oblasti literárnej vedy, jazykovedy a príbuzných spoločenskovedných disciplín. Zborník členený na 4 časti – Jazyk, Lite ... a dál?

Produkt Vydavateľstvo Matice slovenskej Slovakistika 1/2012 - Imrich Sedlák

Vydavateľstvo Matice slovenskej Slovakistika 1/2012 - Imrich Sedlák - parametry

Název produktu: Vydavateľstvo Matice slovenskej Slovakistika 1/2012 - Imrich Sedlák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 137 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nový vedecko-populárny zborník Matice slovenskej prezentuje najnovšie poznatky z oblasti literárnej vedy, jazykovedy a príbuzných spoločenskovedných disciplín. Zborník členený na 4 časti – Jazyk, Literatúra, Kultúra a Informácie – je určený slovenským i zahraničným vedeckým kruhom a širokej čitateľskej verejnosti. Prvé číslo prináša príspevky, ktoré sa venujú tvorbe vetných štruktúr, dialógu a hovorovému štýlu, princípom ovplyvňujúcim zvukovú stránku komunikácie, bernolákovskému a štúrovskému obdobiu vývinu slovenčiny, literatúre faktu, P. Kellnerovi-Zábojovi Hostinskému, M. Kukučínovi, Štefanovi Krčmérymu, P. Hrúzovi, M. Pišútovi, súčasnému postaveniu Slovákov na južnom Slovensku, Černovskej tragédii. Slovakistika 1/2012 - Imrich Sedlák od authora Imrich Sedlák a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.