Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Základy úpravy a čištění vod - Jan Bindzar a kol.

Knihy

Vydavatelství VŠCHT Základy úpravy a čištění vod - Jan Bindzar a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Skripta Základy úpravy a čištění vod se ve zhuštěné formě zabývají problematikou technologie vody. Jsou rozděleny do deseti kapitol. První kapitola je zaměřena mimo jiné na výrobu pitné vody z vody podzemní a povrchové, na jímání vodních zdrojů, dále pak na dopravu pitné vody a její akumulaci. Shrnuje základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství VŠCHT Základy úpravy a čištění vod - Jan Bindzar a kol.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 510 Kč

Skripta Základy úpravy a čištění vod se ve zhuštěné formě zabývají problematikou technologie vody. Jsou rozděleny do deseti kapitol. První kapitola je zaměřena mimo jiné na výrobu pitné vody z vody podzemní a povrchové, na jímání vodních zdrojů, dále pak na dopravu pitné vody a její akumulaci. Shrnuje základní procesy používané při výrobě pitné vody. Druhá kapitola se týká charakteru odpadních vod obecně, rozdílů mezi splaškovými, městskými a průmyslovými odpadními vodami. Jsou popsány hlavní přístupy k jejich » ... a dál?

Produkt Vydavatelství VŠCHT Základy úpravy a čištění vod - Jan Bindzar a kol.

Vydavatelství VŠCHT Základy úpravy a čištění vod - Jan Bindzar a kol. - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Základy úpravy a čištění vod - Jan Bindzar a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 510 Kč
Maximální cena: 510 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skripta Základy úpravy a čištění vod se ve zhuštěné formě zabývají problematikou technologie vody. Jsou rozděleny do deseti kapitol. První kapitola je zaměřena mimo jiné na výrobu pitné vody z vody podzemní a povrchové, na jímání vodních zdrojů, dále pak na dopravu pitné vody a její akumulaci. Shrnuje základní procesy používané při výrobě pitné vody. Druhá kapitola se týká charakteru odpadních vod obecně, rozdílů mezi splaškovými, městskými a průmyslovými odpadními vodami. Jsou popsány hlavní přístupy k jejich čištění, je načrtnuto obecné schéma městských čistíren odpadních vod. Dalších osm kapitol je věnováno procesům čištění odpadních vod - od mechanických přes biologické (aerobní i anaerobní) až po fyzikálně-chemické. Je pamatováno i na zpracování čistírenských kalů. Skripta jsou určena nejen studentům předmětů Úprava vody a Základy čištění odpadních vod, ale i studentům příbuzných oborů a zájemcům z praxe. Základy úpravy a čištění vod - Jan Bindzar a kol. od authora Jan Bindzar a kol. a

nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.