Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Sbírka příkladů z fyziky - Jaroslav Hofmann a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Vydavatelství VŠCHT Sbírka příkladů z fyziky - Jaroslav Hofmann a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka příkladů z fyziky je určena zejména studentům bakalářských studijních programů na VŠCHT Praha. Doplňuje předepsanou studijní literaturu k přednáškám z předmětu Fyzika I a obsahuje vybrané příklady a fyzikální úlohy z jednotlivých partií probírané látky. Sbírka je rozdělena do 11 kapitol, které jsou podobně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85568

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství VŠCHT Sbírka příkladů z fyziky - Jaroslav Hofmann a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 182 Kč

Sbírka příkladů z fyziky je určena zejména studentům bakalářských studijních programů na VŠCHT Praha. Doplňuje předepsanou studijní literaturu k přednáškám z předmětu Fyzika I a obsahuje vybrané příklady a fyzikální úlohy z jednotlivých partií probírané látky. Sbírka je rozdělena do 11 kapitol, které jsou podobně členěny jako látka probíraná na přednáškách. Obtížnost příkladů a fyzikálních úloh odpovídá požadavkům, které jsou kladeny na posluchače VŠCHT Praha pro získání zápočtu a složení písemné části zkoušky z » ... a dál?

Produkt Vydavatelství VŠCHT Sbírka příkladů z fyziky - Jaroslav Hofmann a kol.

Vydavatelství VŠCHT Sbírka příkladů z fyziky - Jaroslav Hofmann a kol. - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Sbírka příkladů z fyziky - Jaroslav Hofmann a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 182 Kč
Maximální cena: 182 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka příkladů z fyziky je určena zejména studentům bakalářských studijních programů na VŠCHT Praha. Doplňuje předepsanou studijní literaturu k přednáškám z předmětu Fyzika I a obsahuje vybrané příklady a fyzikální úlohy z jednotlivých partií probírané látky. Sbírka je rozdělena do 11 kapitol, které jsou podobně členěny jako látka probíraná na přednáškách. Obtížnost příkladů a fyzikálních úloh odpovídá požadavkům, které jsou kladeny na posluchače VŠCHT Praha pro získání zápočtu a složení písemné části zkoušky z předmětu Fyzika I. K jednotlivým příkladům a fyzikálním úlohám jsou uvedeny výsledky řešení, konkrétní postup řešení je probírán na seminárních cvičeních z předmětu Fyzika I. Koncepční návrh na sestavení sbírky a modelové příklady pro jednotlivé kapitoly dodali doc. Ing. Jaroslav Hofmann, CSc. a prof. RNDr. Marie Urbanová, CSc. Sbírka příkladů z fyziky - Jaroslav Hofmann a kol. od authora Jaroslav Hofmann a kol. a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu

Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.