Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Němčina I pro posluchače VŠCHT Praha - Vladimíra Kreuzerová, Lubomír Ryšavý

Knihy

Vydavatelství VŠCHT Němčina I pro posluchače VŠCHT Praha - Vladimíra Kreuzerová, Lubomír Ryšavý

Hodnocení: 1x
  • 4

Skriptum Němčina I je určeno k výuce v prvním ze dvou semestrů, věnovaných odbornému stylu jazyka německého na VŠCHT Praha. Prvních deset lekcí má všem studujícím poskytnout možnost zopakovat si všechny gramatické jevy, jejichž znalost se předpokládá, a které měli zvládnout v průběhu čtyřleté středoškolské výuky. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství VŠCHT Němčina I pro posluchače VŠCHT Praha - Vladimíra Kreuzerová, Lubomír Ryšavý

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 230 Kč

Skriptum Němčina I je určeno k výuce v prvním ze dvou semestrů, věnovaných odbornému stylu jazyka německého na VŠCHT Praha. Prvních deset lekcí má všem studujícím poskytnout možnost zopakovat si všechny gramatické jevy, jejichž znalost se předpokládá, a které měli zvládnout v průběhu čtyřleté středoškolské výuky. Lekce 11. až 15. se podrobně zabývají gramatickými strukturami, které jsou typické pro odborný styl. Z hlediska lexikálního se posluchači pomocí mírně populárních učebnicových chemických textů seznamují s » ... a dál?

Produkt Vydavatelství VŠCHT Němčina I pro posluchače VŠCHT Praha - Vladimíra Kreuzerová, Lubomír Ryšavý

Vydavatelství VŠCHT Němčina I pro posluchače VŠCHT Praha - Vladimíra Kreuzerová, Lubomír Ryšavý - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Němčina I pro posluchače VŠCHT Praha - Vladimíra Kreuzerová, Lubomír Ryšavý
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skriptum Němčina I je určeno k výuce v prvním ze dvou semestrů, věnovaných odbornému stylu jazyka německého na VŠCHT Praha. Prvních deset lekcí má všem studujícím poskytnout možnost zopakovat si všechny gramatické jevy, jejichž znalost se předpokládá, a které měli zvládnout v průběhu čtyřleté středoškolské výuky. Lekce 11. až 15. se podrobně zabývají gramatickými strukturami, které jsou typické pro odborný styl. Z hlediska lexikálního se posluchači pomocí mírně populárních učebnicových chemických textů seznamují s obecně odbornou slovní zásobou. Celé skriptum poslouží rovněž pro čtyřsemestrální výuku bakalářského studia. Pokračováním tohoto skripta je Němčina II. S tímto skriptem pracují posluchači ve druhém semestru výuky. Je koncipováno jako čítanka autentických odborných textů podle jednotlivých fakult. Odborné texty doplňují gramatická cvičení s použitým odborným lexikálním materiálem. Němčina I pro posluchače VŠCHT Praha - Vladimíra Kreuzerová, Lubomír Ryšavý od authora Vladimíra

Kreuzerová, Lubomír Ryšavý a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.