Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Materiály a jejich mezní stavy - Dalibor Vojtěch

Knihy

Vydavatelství VŠCHT Materiály a jejich mezní stavy - Dalibor Vojtěch cena od 0 Kč

Vydavatelství VŠCHT Materiály a jejich mezní stavy - Dalibor Vojtěch

Hodnocení: 1x
  • 4

Knižní publikace Materiály a jejich mezní stavy je rozdělena na dvě hlavní části a část příloh. První část obsahuje základní skupiny materiálů, a to materiály kovové, anorganické nekovové, polymerní a kompozitní. Z kovových materiálů jsou popsány slitiny železa – oceli a litiny – a také významné neželezné kovy. Z ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vydavatelství VŠCHT Materiály a jejich mezní stavy - Dalibor Vojtěch - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Materiály a jejich mezní stavy - Dalibor Vojtěch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Knižní publikace Materiály a jejich mezní stavy je rozdělena na dvě hlavní části a část příloh. První část obsahuje základní skupiny materiálů, a to materiály kovové, anorganické nekovové, polymerní a kompozitní. Z kovových materiálů jsou popsány slitiny železa – oceli a litiny – a také významné neželezné kovy. Z anorganických nekovových materiálů je důraz kladen na skla, keramiku, anorganická pojiva, polovodiče a materiály na bázi uhlíku. U všech skupin materiálů je popsána jejich struktura a jsou porovnány mechanické a fyzikální vlastnosti. Kromě toho je popsána výroba, zpracování a použití materiálů. Druhá část publikace je věnována různým typům poškozování materiálů, ke kterým může docházet během jejich používání. Popsány jsou trvalá deformace, lomy, únava, opotřebení, tečení, koroze, chemický rozklad, poškození náhlými změnami teplot a poškození zářením. U každého typu poškození jsou uvedeny jeho příčiny a mechanismus. Zmíněna jsou rovněž opatření, která chrání materiály

před poškozením. Kniha vychází jako učebnice pro materiálově orientované studijní programy na VŠCHT Praha, případně na dalších technických vysokých školách v ČR.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.