Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Genové inženýrství - Tomáš Ruml, Michaela Rumlová, Václav Pačes

Knihy

Vydavatelství VŠCHT Genové inženýrství - Tomáš Ruml, Michaela Rumlová, Václav Pačes

Hodnocení: 1x
  • 4

Skriptum Genové inženýrství má sloužit jako stručný úvod do problematiky práce s rekombinantní DNA, detekce specifických nukleotidových sekvencí a exprese genů v různých typech buněk. Jsou zde popsány jak prokaryotické, tak eukaryotické systémy včetně savčích tkáňových kultur. Nechybí zde ani infor-mace o aktuálním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85568

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství VŠCHT Genové inženýrství - Tomáš Ruml, Michaela Rumlová, Václav Pačes

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 376 Kč

Skriptum Genové inženýrství má sloužit jako stručný úvod do problematiky práce s rekombinantní DNA, detekce specifických nukleotidových sekvencí a exprese genů v různých typech buněk. Jsou zde popsány jak prokaryotické, tak eukaryotické systémy včetně savčích tkáňových kultur. Nechybí zde ani infor-mace o aktuálním stavu genomových projektů, které spolu s dostupností interne-tových databází a počítačových programů poskytují široké možnosti pro další práci. Kromě teoretické části jsou zde uvedeny i protokoly » ... a dál?

Produkt Vydavatelství VŠCHT Genové inženýrství - Tomáš Ruml, Michaela Rumlová, Václav Pačes

Vydavatelství VŠCHT Genové inženýrství - Tomáš Ruml, Michaela Rumlová, Václav Pačes - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Genové inženýrství - Tomáš Ruml, Michaela Rumlová, Václav Pačes
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 376 Kč
Maximální cena: 376 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skriptum Genové inženýrství má sloužit jako stručný úvod do problematiky práce s rekombinantní DNA, detekce specifických nukleotidových sekvencí a exprese genů v různých typech buněk. Jsou zde popsány jak prokaryotické, tak eukaryotické systémy včetně savčích tkáňových kultur. Nechybí zde ani infor-mace o aktuálním stavu genomových projektů, které spolu s dostupností interne-tových databází a počítačových programů poskytují široké možnosti pro další práci. Kromě teoretické části jsou zde uvedeny i protokoly nejběžnějších metod pro produkci, purifikaci a analýzu DNA, RNA a proteinů. Díky pokroku v tomto oboru, se však objevují stále nové metody, z nichž jsou zde zahrnuty pouze ty, které považujeme za základní. Genové inženýrství - Tomáš Ruml, Michaela Rumlová, Václav Pačes od authora Tomáš Ruml, Michaela Rumlová, Václav Pačes a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.